Skip to Content

صبح دیروز؛

پدر شهید «اسماعیلی» به دیدار فرزندش شتافت


شادروان حاج محمد اسماعیل اسماعیلی پدر شهید والامقام غلامرضا اسماعیلی بامداد دیروز شنبه در سن ۷۸ سالگی و بر اثر بیماری بدرود حیات گفت و به رحمت ایزدی رفت.

به گزارش میبد خبر، شادروان حاج محمد اسماعیل اسماعیلی پدر شهید والامقام غلامرضا اسماعیلی بامداد دیروز شنبه در سن ۷۸ سالگی و بر اثر بیماری بدرود حیات گفت و به خاک سپرده شد.

مراسم ختم آن فقید نیز از ساعت ۸ الی ۱۱ صبح روز دوشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ در مسجد امامزاده سیدصدرالدین قنبر منعقد می باشد.

همچنین مراسم یادبودی صبح چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ در مسجد موسی بن جعفر بشنیغان واقع در  خیابان معلم – کوچه خیام ۷ – کوی شهید غلامرضا اسماعیلی برپا می شود.

مراسمی نیز پنجشنبه ۱۱ آذرماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد قلعه ندوشن برگزار می شود.

گرامیداشت هفتمین روز درگذشت آن مرحوم نیز صبح روز جمعه ۱۳۹۲/۰۹/۱۲ در مسجد امامزاده سیدصدرالدین قنبر منعقد می باشد.

شهید غلامرضا اسماعیلی ندوشن فرزند محمد اسماعیل متولد ۵ شهریور ماه ۱۳۴۷ در تاریخ ۱۳۶۳/۱۲/۲۱ در عملیات بدر  در شرق دجله به شهادت رسید.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.