Skip to Content

همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛


همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پایگاه مقاومت بسیج جواد الائمه(ع) با حضور امام جمعه موقت و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد و اهالی منطقه ده شیخی میبد افتتاح شد.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام علیرضا حسنی امام جمعه موقت شهرستان میبد در این مراسم ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) بیان داشت: در بدو تأسیس بسیج، جنگ تحمیلی را پیش رو داشتیم که با حضور بسیج برگ زرینی از دفاع مقدس رقم خورد و در ادامه پس از پیروزی بسیجیان و رزمندگان در جبهه‌های جنگ، شاهد ورود بسیج در عرصه سازندگی بودیم.

وی گفت: بسیجی با بصیرت بر اساس نیازهای جامعه ورود پیدا کرده و با نگاه خدمت‌رسانی به جامعه و انقلاب گام‌های مؤثری برداشته است و بسیج موتور متحرک انقلاب است و هرجا که نیاز باشد ورود پیدا می‌کند.

حجت الاسلام حسنی با بیان این که بسیج از ظرفیت های بالایی برخوردار است، گفت: با فعال شدن پایگاه بسیج می توان در جهت کاهش آسیب ها گام های بلندی برداشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: افتتاح این پایگاه‌ها فرصتی برای خدمت‌گزاری بیشتر به مردم و خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر این شهرستان است و برای توفیق هرچه بیشتر بسیج، ابتدا بایستی روحیه و فرهنگ بسیجی فراگیر شده و با مدیریت جهادی حرکت کرد.

مصطفی بهشتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد در این مراسم از تلاش ها برای افتتاح این پایگاه بسیج سپاسگذاری کرده و بیان داشت: هدف از ایجاد بسیج ایجاد آمادگی دفاعی در مردم وتقویت بازدارنده، حفظ و گسترش مشارکت‌های مردمی در امنیت ودفاع، تقویت وحدت وهمبستگی ملی،گسترش فرهنگ بسیجی در راستای اسلام ناب محمدی است.

 وی گفت: هدف از ایجاد و ساخت پایگاه‌ها مقاومت بسیج جذب و آموزش مردم، انجام فعالیت‌های امر به معروف ونهی از منکر، حفظ وارتقای روحیه بسیجیان، تشکیل کلاس‌های آموزشی جهت تقویت بنیه علمی، ارتقای سطح تحصیلی اعضای بسیج و افزایش مهارت‌ها و انجام فعالیت‌های قرآنی است.

بهشتی در پایان افزود: افتخار بسیج پیروی از مکتب عاشوراست و ویژگی های عاشورا و محرم از جمله فداکاری و ایثار از خصوصیات شاخص بسیج است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.