Skip to Content

همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛


همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پایگاه مقاومت بسیج جواد الائمه(ع) با حضور امام جمعه موقت و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد و اهالی منطقه ده شیخی میبد افتتاح شد.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام علیرضا حسنی امام جمعه موقت شهرستان میبد در این مراسم ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) بیان داشت: در بدو تأسیس بسیج، جنگ تحمیلی را پیش رو داشتیم که با حضور بسیج برگ زرینی از دفاع مقدس رقم خورد و در ادامه پس از پیروزی بسیجیان و رزمندگان در جبهه‌های جنگ، شاهد ورود بسیج در عرصه سازندگی بودیم.

وی گفت: بسیجی با بصیرت بر اساس نیازهای جامعه ورود پیدا کرده و با نگاه خدمت‌رسانی به جامعه و انقلاب گام‌های مؤثری برداشته است و بسیج موتور متحرک انقلاب است و هرجا که نیاز باشد ورود پیدا می‌کند.

حجت الاسلام حسنی با بیان این که بسیج از ظرفیت های بالایی برخوردار است، گفت: با فعال شدن پایگاه بسیج می توان در جهت کاهش آسیب ها گام های بلندی برداشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: افتتاح این پایگاه‌ها فرصتی برای خدمت‌گزاری بیشتر به مردم و خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر این شهرستان است و برای توفیق هرچه بیشتر بسیج، ابتدا بایستی روحیه و فرهنگ بسیجی فراگیر شده و با مدیریت جهادی حرکت کرد.

مصطفی بهشتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد در این مراسم از تلاش ها برای افتتاح این پایگاه بسیج سپاسگذاری کرده و بیان داشت: هدف از ایجاد بسیج ایجاد آمادگی دفاعی در مردم وتقویت بازدارنده، حفظ و گسترش مشارکت‌های مردمی در امنیت ودفاع، تقویت وحدت وهمبستگی ملی،گسترش فرهنگ بسیجی در راستای اسلام ناب محمدی است.

 وی گفت: هدف از ایجاد و ساخت پایگاه‌ها مقاومت بسیج جذب و آموزش مردم، انجام فعالیت‌های امر به معروف ونهی از منکر، حفظ وارتقای روحیه بسیجیان، تشکیل کلاس‌های آموزشی جهت تقویت بنیه علمی، ارتقای سطح تحصیلی اعضای بسیج و افزایش مهارت‌ها و انجام فعالیت‌های قرآنی است.

بهشتی در پایان افزود: افتخار بسیج پیروی از مکتب عاشوراست و ویژگی های عاشورا و محرم از جمله فداکاری و ایثار از خصوصیات شاخص بسیج است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.