Skip to Contentمدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: پایگاه امداد و نجات جاده‌ای میبد در زمینی به مساحت 21 هزارمترمربع به ارزش 2میلیارد و یکصدمیلیون تومان از محل کمک‌های خیری احداث خواهد شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، دکتر عباس احد پور مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر میبد در بازدید از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای شهرستان میبد واقع در کمربند غربی گفت: این پایگاه در زمینی به مساحت 21 هزار متر به ارزش یک میلیارد و یک‌صد میلیون تومان یکی از پایگاه‌های استراتژیک کشور محسوب می‌شود.

دکتر احد پور بابیان اینکه ساختمان این پایگاه در زیربنای 350 مترمربع با حدود 600 میلیون تومان از محل خیری و اعتبارات استانی در حال احداث است افزود: این ساختمان تا 22 بهمن‌ماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی تصریح کرد: پایگاه امداد و نجات جاده‌ای میبد در آینده مجهز به جایگاه فرود بالگرد خواهد شد و انبارهای تدارکاتی و ذخیره کالا هم در این پایگاه پیش‌بینی‌شده است.

فرماندارمیبد در این بازدید از مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان خواست، حمایت‌های خود را در تکمیل فازهای بعدی این پایگاه بیشتر کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.