Skip to Contentمدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: پایگاه امداد و نجات جاده‌ای میبد در زمینی به مساحت 21 هزارمترمربع به ارزش 2میلیارد و یکصدمیلیون تومان از محل کمک‌های خیری احداث خواهد شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، دکتر عباس احد پور مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر میبد در بازدید از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای شهرستان میبد واقع در کمربند غربی گفت: این پایگاه در زمینی به مساحت 21 هزار متر به ارزش یک میلیارد و یک‌صد میلیون تومان یکی از پایگاه‌های استراتژیک کشور محسوب می‌شود.

دکتر احد پور بابیان اینکه ساختمان این پایگاه در زیربنای 350 مترمربع با حدود 600 میلیون تومان از محل خیری و اعتبارات استانی در حال احداث است افزود: این ساختمان تا 22 بهمن‌ماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی تصریح کرد: پایگاه امداد و نجات جاده‌ای میبد در آینده مجهز به جایگاه فرود بالگرد خواهد شد و انبارهای تدارکاتی و ذخیره کالا هم در این پایگاه پیش‌بینی‌شده است.

فرماندارمیبد در این بازدید از مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان خواست، حمایت‌های خود را در تکمیل فازهای بعدی این پایگاه بیشتر کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.