Skip to Content

با درخشش دوچرخه سواران میبدی؛

پایان لیگ برتر دوچرخه سواری کشور با کسب 15 مدال رنگارنگ توسط تیم شهر خورشید میبد


پرونده لیگ برتر دوچرخه سواری باشگاه های کشور در ماده پیست با درخشش تیم دوچرخه سواری شهر خورشید در لیگ کشوری بسته شد.

به گزارش میبد خبر، مرحله اخر لیگ دوچرخه سواری در ماده پیست، از بیست و نهم آذرماه تا اول دی ماه در پیست اهواز برگزار شد که دوچرخه سواران تیم شهر خورشید میبد با کسب دو مدال نقره توسط مرتضی رضوانی وابولفضل زارع زاده در رشته ی آمینیوم و کایرین در این مسابقات خوش درخشیدند.
شایان ذکر است که هیئت دوچرخه سواری شهرستان میبد با کسب 15 مدال رنگارنگ کشوری در سال 94 و حضور در لیگ برتر موفق ترین هیئت ورزشی شهرستان میبد به حساب می آید که این امر جای تشکر و قدردانی از رئیس این هیئت، آقای مجید بهارستانی و کادر هیئت دوچرخه سواری میبد را دارد.

لازم به ذکر است که تیم دوچرخه سواری شهرخورشید که برای اولین سال وارد لیگ برتر دوچرخه سواری شده بود، توانست تا پایان مسابقات لیگ برتر پیست در سال 2015 موفق به کسب 8 مدال رنگارنگ در ماده پیست شود و پس از تیم های سپاهان اصفهان ,مس کرمان و ارکید تهران در جایگاه چهارم قرار گیرد.
 
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 3.75 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.