Skip to Contentبا پایان یافتن روز دوم ثبت نام نامزد‌های یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد هشت نفر داوطلب نمایندگی حوزه‌های انتخابیه شدند.

به گزارش میبدخبر، دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: در حوزه انتخابیه یزد و اشکذر پنج نفر با مراجعه به فرمانداری شهر یزد بعنوان داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی ثبن نام کردند.

طلایی مقدم افزود: در حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز دو نفر با مراجعه به فرمانداری مهریز و در حوزه انتخابیه اردکان هم یک نفر با مراجعه به فرمانداری اردکان داوطلب نمایندگی مجلس شدند، اما در حوزه انتخابیه تفت و میبد کسی ثبت نام نکرد.
نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی پس از احراز صلاحیت توسط شورای نگهبان می‌توانند در بازه زمانی مشخص شده به تبلیغات انتخاباتی بپردازند.
تبلیغات انتخاباتی از بیست و سه بهمن آغاز می‌شود و داوطلبان تا سی‌ام بهمن می‌توانند تبلیغات خود را انجام دهند.
انتخابات مجلس شورای اسلامی، دوم اسفندماه جاری برگزار می‌شود.

خبرگزاری صدا و سیما

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.