Skip to Content

وداع عشاق با ضیافت عشق؛


معتکفین میبدی پس از سه روز روزه داری و خلوت با خداوند، در ساعات پایانی سومین روز از اعتکاف به راز و نیاز با مخلوق خویش پرداختند.

به گزارش میبد خبر، ایام‌البیض و زمزمه‌های عارفانه با معبود پایان یافت و عاشقان سبکبال و سربازان جبهه نفسی که با گشوده شدن دروازه‌های سبز دعا، تا آسمان پرواز کردند با کوله‌باری از معنویت بازگشتند و تولد دوباره خود را جشن می‌گیرند.

مهمترین ویژگی اعتکاف که آن را برای معتکفین غم‌انگیز کرده، سرعت باور نکردنی آن است،  چنان ثانیه‌ها پشت هم می‌گذرد که فرصت شمردن آن را نمی‌کنی.

معتکفین میبدی پس از سه روز روزه داری، اعمال روز سوم اعتکاف را به جای آوردند و معتکفین با قرائت دعای وارده در اعمال ام داوود، به مناجات و راز و نیاز با خداوند پرداختند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.