Skip to Content

آیت الله اعرافی در جلسه شورای اداری میبد؛


آیت الله اعرافی در جلسه شورای اداری میبد تاکید کرد: دانشگاه‌ها باید هدفمند فعالیت پژوهشی کنند و پایان‌نامه‌های دانشجویان به سوی حل مشکلات جامعه سوق داده شوند.

به گزارش میبد خبر، جلسه شورای اداری شهرستان میبد با حضور آیت الله اعرافی و مسئولین شهرستان میبد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

آیت الله اعرافی در این جلسه بیان داشت: در فصل جدید از مسئولیت‌های که در شهرستان ایجادشده است باید فصل جدیدی از کار و تلاش در شهر آغاز شود که مردم احساس آرامش کنند.

امام‌جمعه میبد به‌ کارگیری فناوری اطلاعات در نظام اداری را ضروری خواند و از شهرداری میبد خواست: شهرداری با به‌کارگیری فناوری، مراجعات مردم به شهرداری را روان‌تر کند.

وی تأکید کرد: نظام اداری شهرستان باید سال‌ به‌ سال به ارتقاء نرم‌افزار و فناوری و شیوه‌های سازمانی گام جدیدی را برای آرامش مردم در ادارات فراهم کند.

تلاش مسئولین برای جذب اعتبارات، سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی و رفع بیکاری فارغ‌التحصیلان، تدبیر جدی دانشگاه‌ها به علت کاهش جمعیت دانشجویی و تقویت پایه‌های علمی از دیگر مباحث این جلسه بود.

امام‌جمعه میبد در جلسه شورای اداری این شهرستان بابیان اینکه یازده آسیب در سطح کلان، کشور را در معرض خطر جدی قرار داده است گفت: دانشگاه‌ها باید در حل مشکلات جامعه به خط شوند و با معطوف کردن بخشی از پایان‌نامه‌های خود به مسائل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، اداری و صنعتی، گام اساسی در حل مشکلات جامعه بردارند.

در ابتدای این جلسه فرماندارمیبد گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در شهرستان ازجمله راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی، سامانه سیماد 3، آسفالت مسیر اردوگاه بنستان، ساماندهی هیئت‌های مذهبی در ایام محرم، جذب اعتبارات را ارائه کرد.

در این جلسه محسن موحدی فرد مدیریت آموزش و پرورش میبد با اهداء لوح و تابلو از زحمات فرماندار در حمایت و همکاری با آموزش‌ و پرورش قدردانی کرد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.