Skip to Content


پانزدهمین دوره آموزشی ویژه زوجهای جوان+تصاویر


این دوره با حضور زوجهای جوان توسط واحد میانجیگری و خانواده دادگستری میبد در بیت الزهرا بشنیغان برگزار گردید.

به گزارش "میبدخبر"،حجت الاسلام آقایی  مسئول واحد میانجیگری و خانواده دادگستری بیان داشت:این دوره ها برای زوجهای جوانی که توسط دفاتر ازدواج به واحد میانجگیری و خانواده دادگستری معرفی می شوند، برگزار می شود.

وی اظهار داشت:در این دوره ها زوجین از سخنان استاد اخلاق،مشاوره قضایی و مشاوره خانواده بهرمند می شوند. از مهمترین مطالب ارائه شده می توان به بررسی 26مورد از آسیبهایی که ممکن است در زندگی زوجین رخ دهد،نام برد که این موارد برگرفته از پرونده های موجود از اختلافات زوجین در دادگستری می باشد.

در پایان این مراسم به زوجین قرآن با پیام آیت الله اعرافی،لوح تعهد اخلاقی زوجین،پلاک طلا،گلدان کریستال و 2جلد کتابچه حقوق زن و مرد اهدا شد.

مسئول واحد میانجیگری دادگستری از زوجین درخواست داشت:درصورت بروز اختلاف میان آنها قبل از مراجعه به پاسگاه و دادگاه برای رفع مشکل به این واحد که در ساختمان دادگستری واقع در خیابان بنیاد شهید می باشد مراجعه نمایند.

حجت الاسلام آقایی همچنین برای سهولت ارتباط همشهریان با این واحد شماره هایی را به شرح زیر اعلام داشتند:

مشاوره مذهبی: 32330505

مشاوره حقوقی: 32333050

شماره جهت ارسال پیامک و دریافت جواب: 09106988767

در پایان یاد آور می شویم که این دوره پانزدهمین دوره ای است که برای آموزش و مشاوره زوجهای جوان برگزار شده و هر نوبت نیز این دوره ها با به حدنصاب رسیدن 20 زوج برگزار می شود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.