Skip to Content


پاسخ منفی و اعتراضی رسانه‌های شهرستان میبد به نشست خبری نماینده مجلس


جمعی از مدیران رسانه‌های مکتوب و مجازی شهرستان میبد ضمن اعتراض به بی‌توجهی نماینده میبد به رسانه‌های محلی، در نشست خبری وی حاضر نشدند.

به گزارش میبدخبر، جمعی از مدیران رسانه‌های مکتوب و مجازی شهرستان میبد با صدور بیانیه‌ای، ضمن اعتراض به بی‌توجهی نماینده میبد به رسانه‌های محلی بعنوان نمایندگان افکار عمومی این شهرستان، در نشست خبری وی حاضر نشدند.

متن بیانیه که با امضاء هفته‌نامه میبدنوین، هفته‌نامه نارین، ماهنامه حائر، پایگاه اطلاع‌رسانی میبدما، پایگاه اطلاع‌رسانی نارین‌خبر، پایگاه‌ اطلاع‌رسانی سنا میبد، پایگاه اطلاع‌رسانی میبدخبر، پایگاه اطلاع‌رسانی میبدنوین و پایگاه اطلاع‌رسانی بفروئبه منتشر شده، به شرح ذیل است.

بسمه تعالی

:small_orange_diamond: تنها سه روز مانده به ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، آقای کمال دهقانی‌ نماینده میبد و تفت، تصمیم به برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان میبد گرفته و از طریق رابط خود، خبرنگاران جراید و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی را به برگزاری جلسه دعوت کرده است. این در حالی است که ایشان طی سال‌های اخیر، کمترین ارتباط با رسانه‌های شهرستان میبد داشته و از حیث پاسخگویی به افکارعمومی قطعا نمره مردودی خواهد گرفت.

:small_orange_diamond:از آنجا که ایشان طی چهار سال گذشته و در دوران نمایندگی، تمایلی برای ارتباط با رسانه‌های محلی از خود نشان نداده و از این جهت که این جلسه ناگهانی آن هم تنها سه روز مانده به آغاز ثبت‌نام کاندیداها کاملا شائبه تبلیغاتی و تضییع حقوق سایر داوطلبان نمایندگی مجلس در این حوزه را دارد، لذا مدیران و خبرنگاران رسانه‌های شهرستان میبد با اظهار تاسف شدید و به نشانه اعتراض به این نوع نگاه ابزاری و عملکرد نامطلوب آقای دکتر کمال دهقانی در تعامل با رسانه‌ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی، در این نشست حضور نخواهند یافت.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.