Skip to Content

برای سومین بار برگزار می شود؛

پاسخگویی مسئولین میبد به مردم


سومین جلسه پرسش و پاسخ مسئولین و مردم میبد، ۲۳ آذرماه، ساعت ۶ عصر برگزار می‌شود تا فرماندار به‌عنوان نماینده دولت یازدهم در شهرستان میبد پاسخگوی سؤالات مردم باشد.

به گزارش میبد خبر، این جلسه ۲۳ آذرماه و ساعت ۶ عصر برگزار می‌شود تا فرماندار به‌عنوان نماینده دولت یازدهم در شهرستان میبد پاسخگوی سؤالات مردم باشد.

حسین فلاح فرماندارمیبد از شخصیت‌هایی است که در پست‌های مختلف ازجمله در حوزه آموزش عالی، بخشداری و اکنون هم فرمانداری در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات قابل قبولی را در شهرستان میبد داشته و کارنامه درخشانی در این راستا دارد.

در طول دولت یازدهم فرماندارمیبد دو نشست پرسش و پاسخ به همراه بخشداران و مسئولین دستگاه‌ها در امام‌زاده میر شمس الحق و سید صدرالدین قنبر برگزار کرده تا علاوه بر شنیدن حرف‌های دل مردم تا حد امکان به پاره‌ای از مسائل و مشکلات هم پاسخگو باشند برگزاری این نشست‌ها در امام‌زاده‌ها علاوه بر نگاه معنوی، مردمی بودن فرماندارمیبد را هم نشان می‌دهد.

اما فلاح با همه دغدغه‌هایی که در عمران و آبادانی شهرستان میبد در طول دولت یازدهم دارد و با نگاه فرا استانی سعی دارد مسائل داخل شهرستان از سوی معاون وی در سطح شهر و استان حل‌وفصل شود؛ خود در سطح کلان به دنبال رایزنی‌هایی برای گشودن گره‌هایی که شاید سال‌ها باز نشده است تلاش دارد که جذب قابل‌توجهی از اعتبارات در سطح ملی از نتایج این رایزنی‌ها و سفرها بوده است.

همچنین دست زدن به پروژهای جدید عمرانی ازجمله احداث آموزشگاه‌های جدید در حوزه آموزش‌وپرورش با بهره‌گیری از پتانسیل‌های خیری، بهسازی و مرمت جاده‌های برون‌شهری و توسعه مناطق روستایی، اجرای طرح چهارباغ از دانشگاه آزاد اسلامی میبد تا پل خورشید همه نشانگر این است که فرماندارمیبد با بلوغ عمرانی که در ذاتش نهفته است؛ شهرستان میبد را در سال‌های آینده و افق جدید به سطح قابل قبولی خواهد رساند.

این‌ها تنها بخشی کوچک از حرکت‌های توسعه محور فرماندارمیبد است و امیدواریم مردم در این نشست زوایای خوبی را از مسائل و مشکلات میبد طراحی و محورهای مهمی را که میبد را می‌تواند در افق بلندمدت در استان نمونه کند مطرح کنند.

منبع: روابط عمومی فرمانداری میبد
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.