Skip to Content

در نشست خبری مسئولین با اصحاب رسانه مطرح شد؛

پاسخهای عجیب رییس شورای شهر میبد به سوالات خبرنگاران پس از سه سال سکوت و دوری از اصحاب رسانه


آتشی رییس شورای شهر میبد بالاخره پس از سه سال سکوت در برابر درخواستهای اصحاب رسانه بعنوان نمایندگان افکار عمومی، به دعوت فرماندار میبد در نشست خبری حضور یافت و پاسخهایی قابل تامل ارائه داد.

به گزارش "میبدخبر" به نقل از نارین نیوز، آتشی در پاسخ به سوالاتی همچون عملکرد ضعیف، وضعیت نامطلوب ورودی های شهر، پروژه های نیمه تمام و وضعیت پایانه مسافربری، پاسخهایی داد که به نوبه خود برای هرکدام حرف و حدیثهای مفصلی لازم دارد.
نارین نیوز نوشت: سیدحسین آتشی در پاسخ به سوالی پیرامون وضعیت نامطلوب ورودی های شهر میبد اظهار داشت: برای مسیرهای ورودی شهر میبد طرح و برنامه هایی وجود دارد، اما با مشکلاتی نظیر زیادبودن حجم کارها در شهر و مسائل مربوط به حریم روبرو هستیم.
وی افزود: البته در سمت اردکان و در بلوار رسالت و بفروئیه ساماندهی صورت گرفته است.
رییس شواری شهر میبد تصریح کرد: قبول داریم که با توجه به پتانسیل های خوبی که در شهر میبد وجود دارد، باید کارهای زیادی برای رسیدن به حد مطلوب انجام شود، اما حجم کارها و درخواست های مردمی بسیار زیاد و بودجه کم است.
آتشی گفت: وقتی مردم ده ها مورد تقاضای آسفالت دارند، بسیاری از بودجه های عمرانی شهر به آسفالت معابر اختصاص داده می شود و به همین دلیل برخی کارها روی زمین می ماند.
رییس شورای شهر میبد در رابطه با وضعیت پایانه مسافربری شهر میبد نیز گفت: بهترین مکان برای جابجایی مسافران درون شهری و برون شهری که بتوان مسافرین را از منتهی علیه شهر پیاده و سوار نمود، همان مکانی است که در نظر گرفته شده و حصار کشی صورت گرفته است.
آتشی با اشاره به این که متأسفانه نتوانسته ایم ترمینال میبد را صددرصد به مرحله اجرا برسانیم، افزود: مقاومت برخی دوستان در شرکت تعاونی، فراهم نبودن امکانات زیرساختی و یک سری مسائل جانبی که از طرف استانداری پیش آمد، باعث شد شهرداری، شورای شهر و سازمان حمل و نقل نتوانند کاری در این زمینه انجام دهند.رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.