Skip to Content

معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور


معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: با توجه به نام زیبای حسین (ع) و علاقمندی ایرانیان به آن حضرت یک میلیون و 900 هزار ایرانی مزین به نام حسین هستند.

،محسن کرمی گفت: نام های ابوالفضل ۵۱۰ هزار و ۶۶ بار،‌ عباس ۶۳۳ هزار و ۳۹۲ بار، قاسم ۲۰۶ هزار و ۳۴۲ بار، حبیب ۹۵ هزار و ۵۶ بار در پایگاه اطلاعات جمعیت سازمان ثبت احوال به ثبت رسیده است.   وی خاطر نشان کرد: همچنین نام های اکبر و علی اکبر در مجموع ۶۶۸ هزار و ۸۸۵ بار و اصغر و علی اصغر در مجموع ۵۰۲ هزار و ۸۹۳ هزار بار در پایگاه اطلاعات جمعیت به ثبت رسیده است که این نشان دهنده علاقمندی مردم به نام مبارک امام حسین (ع) و ائمه اطهار است.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.