Skip to Content

توسط نمایندگان بنیاد اجتماعی«برکت احسان»؛


با حضور رئیس و کارشناسان توان‌بخشی اداره بهزیستی میبد ویلچر هدیه رهبر معظم انقلاب، توسط نمایندگان بنیاد برکت احسان به دو نفر از خانواده معلول نیازمند بهزیستی میبد اهداء شد.

به گزارش میبد خبر، نماینده بنیاد اجتماعی برکت احسان با اشاره به اجرای طرح «هزار معلول، هزار ویلچر» گفت: این ویلچرها تحت عنوان پویش مردمی «چرخ زندگی» با مشارکت بنیاد اجتماعی برکت احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تحت عنوان هدیه مقام معظم رهبری به معلولان نیازمند اهدا می‌ شود.

وی افزود: توزیع این ویلچرها حاصل کمک‌های خیرین در پویش مردمی «چرخ زندگی» به‌منظور تهیه و توزیع ویلچر رایگان در بین معلولان نیازمند است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد نیز ضمن خیرمقدم و خوش‌آمد گویی به نمایندگان بنیاد اجتماعی برکت احسان گفت: در حال حاضر هزار و 700 معلول تحت پوشش بهزیستی میبد هستند و 500 نفر از آن‌ها از 11 مرکز دولتی و غیردولتی خدمات مختلف اعم از پزشکی، پرستاری، خدمات توان‌بخشی شامل فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، بینایی‌سنجی، شنوایی‌سنجی و خدمات مشاوره، روانشناسی و مددکاری دریافت می‌کنند.

وی گفت: در شهرستان میبد یک مرکز روزانه آموزشی به سالمندان، دو مرکز شبانه‌روزی معلولان ذهنی و روانی و 8  مرکز روزانه معلولین به افراد دارای معلولیت خدمت‌رسانی می‌کنند و اهدای ویلچر به خانواده‌ها بسیار زیبا و پسندیده است که از سوی مقام معظم رهبری و توسط نمایندگان بنیاد برکت احسان به این عزیزان در شهرستان‌ اهدا شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.