Skip to Content

اقدامی زننده و بدون ملاحظه؛

وقتی گِل و لای گندیده لوله های فاضلاب در خیابانها و معابر میبد رها می شود! +عکس


درپی اجرای پروژه فاضلاب در میبد، در اقدامی عجیب، گل و لای گندیده و متعفن لوله های فاضلاب در خیابان رها شدند.

به گزارش "میبدخبر"؛ پروژه فاضلاب شهرستان میبد اکنون در محلات مختلف درحال اجرا می باشد اما رعایت نکات ایمنی و بهداشتی در اجرای این طرح بسیار حائز اهمیت است.
بنابراین گزارش، جهت بررسی سالم بودن لوله های فاضلاب و کانالها، از روش شستشو با فشار آب قوی استفاده می شود اما مشاهده شده است متاسفانه گل و لای مانده و گندیده در این لوله ها، پس از شستشو در خیابانها و معابر رها می شود.
هرچند مسئولین این امر، در پاسخ به این اقدام، شستشوی این معابر را توجیه کننده می دانند اما بنظر می رسد بهترین راه حل این مورد، ریختن گل و لای ها در یک تانکر مخصوص و انتقال آنها به خارج از شهر و ریختن در محیطی مناسب است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.