Skip to Content

فرماندار میبد:


فرماندار شهرستان میبد با اشاره به حضور پر شکوه مردم در تمامی صحنه ها بیان داشت: وظیفه شناسی مردم کار مضاعف مسئولین را می طلبد.

حسین فلاح در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، ضمن قدردانی از حضور با شکوه آحاد مردم، دانش اموزان و دانشجویان شهرستان میبد در راهپیمایی 13 آبان بیان داشت: مردم شریف، دانش آموزان و دانشجویان با حضور حماسی خود در این راهپیمایی بار دیگر نشان دادند که همچنان در صحنه هستند و نفرت خودشان را از آمریکا ابراز می دارند.

وی افزود: وظیفه ما مسئولین نیز در قبال وفاداری مردم ایران این است که با کار مضاعف و تلاش بیشتر و با این نگاه که بتوانیم کار مردم را در همه عرصه ها بهتر و مناسب تر حل کنیم خدمت رسانی کنیم.

فرماندار شهرستان میبد با اشاره به اینکه قطعا فشارها و دشمنی آمریکا با ملت ایران شدید خواهد بود، اظهار داشت: همه ما باید با تلاش خود مایه یاس و نا امیدی آمریکا و حرکت های ناجوانمردانه دشمنان باشیم. آمریکا سعی دارد با این نوع رفتار خصمانه ملت شریف ایران را ناتوان و ضعیف جلوه دهد ولی به برکت خون شهدا و با توان و عزت این ملت شریف نشان خواهیم داد که این آرزو را به گور خواهند برد.

فلاح در پایان در خصوص تحریم های جدید آمریکا ابراز داشت: چهل سال است که ما در تحریم قرار داریم و آب دیده شده ایم ولی قطعا اگر مردم و مسئولین و همه ارکان نظام کنار هم باشند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.