Skip to Content


وضعیت اسف بار رسیدگی به زباله های شهرک شهدای میبد+تصاویر


اینگونه رسیدگی به زباله ها باعث شده است تا علاوه بر ایجاد چهره ای بسیار زشت و زننده، مشکلات بهداشتی زیادی را برای ساکنین این محل برجود آورد.

به گزارش "میبدخبر"، هنوز برخی از سطل های زباله سطح شهر قدیمی و کوچک می باشد و علاوه بر اینکه متناسب با جمعیت یک محله نیست، از زیبایی خوبی هم برخوردار نیست. همچنین بسیاری از سطلهای زباله بزرگ بسیار کثیف شده اند اما در این میان برخی از محله های میبد هم وجود دارد که هنوز فاقد سطل زباله است و اهالی محل مجبورند زباله های خود را کنار خیابان رها کنند تا هر چند روز یکبار، پس از انباشته شدن انبوهی از زباله ها، جمع آوری شوند.

همچنین اینگونه رسیدگی به زباله ها باعث شده است تا علاوه بر ایجاد چهره ای بسیار زشت و زننده، مشکلات بهداشتی زیادی را برای ساکنین برجود آورد.

ساکنان خیابانهای عارف و فاضل شهرک شهدای میبد اذعان دارند افزایش تعداد سگهای ولگرد و منتشر شدن بویی زننده از زباله ها در منطقه، از دیگر مشکلات عدم رسیدگی به زباله های این محله است.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.