Skip to Content

پیش بینی هوای استان در هفته نخست سال جدید؛

وزش باد شدید تا افزایش ابر و رگبار در آسمان استان یزد


کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد گفت: در روز سه شنبه هوای استان نیمه ابری تا ابری و گاهی همراه با رگبار و رعد و برق خواهد بود و این سیستم تا اواخر هفته در سطح استان پایدار است.

به گزارش میبد خبر، کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد در خصوص پیش بینی هوای استان در روزهای پایانی سال گفت: روز یک شنبه از بعد از ظهر شاهد افزایش ابر و گاهی وزش باد نسبتاً شدید خواهیم بود و در بعضی ساعات رگبار و رعدوبرق را خواهیم داشت.

محدعلی مدبر اظهار داشت: در روز سه شنبه نیز هوای استان نیمه ابری تا ابری و گاهی همراه با رگبار و رعد و برق خواهد بود و این سیستم تا اواخر هفته در سطح استان پایدار است.

وی در خصوص تغییرات دمای هوای استان گفت: دمای استان در روزهای نخست سال کاهش دو تا سه درجه‌ای را تجربه خواهد کرد . به طور کلی حداقل دما زیاد کاهش نمی یابد اما روزهای گرمی نیز نخواهیم داشت و شاهد هوای معتدل بهاری در هفته نخست سال نو خواهیم بود.

انتهای پیام/ق

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.