Skip to Contentبخشدار مرکزی میبد از ساماندهی ورودی مهرآباد در بخش مرکزی شهرستان میبد خبر داد.

به گزارش میبدخبر، محمدجواد احمدی در مراسم افتتاح عملیات ساماندهی ورودی روستای مهرآباد اظهار داشت: پروژه تعریض و ساماندهی ورودی روستای مهرآباد با مشارکت بنیاد مسکن، دهیاری روستا و بازار بزرگ کاشی و سرامیک آغاز شده و امیدواریم همزمان با افتتاح فاز یک بازار بزرگ کاشی و سرامیک به بهره‌برداری برسد.

وی بیان کرد: طول این مسیر سه کیلومتر و شامل ساماندهی، آسفالت، جدول‌گذاری و روشنایی است که از امروز توسط پیمانکار پروژه در دست اقدام قرار گرفت.

احمدی با اشاره به اینکه به زودی فاز اول بازار بزرگ کاشی و سرامیک در بخش مرکزی میبد مورد بهره برداری قرار می گیرد، عنوان کرد: امیدواریم طرح ساماندهی ورودی روستای مهرآباد نیز همزمان با این پروژه تکمیل و بهره برداری شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.