Skip to Content

برای نخستین بار؛


برای نخستین بار ورزش « بوچیا» با شرکت ۲۵ معلول جسمی و حرکتی و با همکاری اداره های بهزیستی ، ورزش و جوانان و موسسه خیریه جامعه معلولان شهرستان میبد راه اندازی شد.

به گزارش میبد خبر، برای نخستین بار ورزش « بوچیا» با شرکت ۲۵ معلول جسمی و حرکتی و با همکاری اداره های بهزیستی ، ورزش و جوانان و موسسه خیریه جامعه معلولان شهرستان میبد راه اندازی شد.

به گفته سید محسن فلاح رئیس بهزیستی میبد، بوچیا نوعی ورزش تفریحی- توپی است که افراد دارای معلولیت شدید می توانند آن را تا مرحله قهرمانی در کشور و مسابقات بین المللی ادامه دهند.
وی ادامه داد : بازیکنان بوچیا باید از هوش تحلیلی برخوردار باشند تا موقعیت و راهبردهای مختلف بازی در مقابل حریف را یاد بگیرند.
رئیس بهزیستی میبد اظهار داشت: این رشته از امروز به صورت رسمی شنبه ها ساعت ۱۷ویژه آقایان و سه شنبه ها ساعت ۱۷ ویژه بانوان در ورزشگاه نشاط تحت نظارت موسسه جامعه معلولان شهرستان برگزار می شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.