Skip to Content

مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی مهربد میبد:


مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی مهربد میبد بیان داشت: با کمک خیرین، ورزشگاهی به وسعت هزار و 600 متر در دست ساخت داریم که به خواست خدا تا قبل از ماه مبارک رمضان افتتاح خواهد شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از میبدما، مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی مهربد اظهار داشت: چندین سال قبل در این مکان و در ساختمان نیمه خرابه اینجا، پاتوق و محل فروش مواد مخدر شده بود و با رایزنی هایی که انجام دادیم توانستیم ساخت این ورزشگاه را شروع کنیم.

وی با اشاره به کمک هایی که برای آزادسازی زمین از طرف شهرداری صورت گرفت، افزود: همه سعی ما بر این بوده است که در این ۱۶۰۰ متر، از همه فضا استفاده کنیم و تمام آنچه برای یک باشگاه فوتبال نیاز است، در این مکان جانمایی کنیم.

زارع با اشاره به کمک ویژه حاج هدایت هدایتی در ساخت این مجموعه، تصریح کرد: این ورزشگاه دارای سالن بدن سازی، سالن اجتماعات و کنفرانس، و کتابخانه ورزشی می باشد، و حتی با رایزنی که انجام شده، بهترین نوع چمن مصنوعی را در آن به کار می گیریم که برای تحقیق در مورد آن به باشگاه ذوب آهن اصفهان رفتیم.

وی با بیان این موضوع که حتی قسمت زیر سکوها را نیز برای انجام کارهایی مانند نمایشگاه دستاوردهای باشگاه و فروش برخی از لوازم مورد نیاز ورزشی قرار داده ایم، گفت: همه تلاشمان این است که بهترین ها را در این باشگاه به کار بگیریم و در این محدوده، یک مجموعه کامل و حرفه ای را ساماندهی و برای استفاده جوانان و مردم مهیا کنیم.

مصطفی زارع با ابراز خوشحالی از کمک خیرین بزرگوار میبدی در اکثر پروژه های میبد و ابراز تاسف از کوتاهی بخش دولتی در این زمینه، ادامه داد: اگر رویکرد کار خیرین به سمت تدارک دیدن محیط های ورزشی موثر و مفید در میبد پیش برود، طبیعتا بسیاری از معضلات را می توان از همین طریق رفع کرد.

وی با بیان این موضوع که مسجد و حسینیه امروز در میبد نیاز درجه اول ما نیست، تاکید کرد: اگر زیربنای شخصیت افراد و مخصوصا جوانان ما، سلامتی ذهن و روح و جسم نباشد، طبیعتا در مساجد و حسینیه ها نیز برای تربیت اخلاقی جوانان کار موثری نمی توانیم انجام دهیم.

زارع تصریح کرد: نیت و تفکر ما صرفا این نیست که فوتبالیست خوب تحویل جامعه دهیم، برای ما تربیت انسان خوب که بدن سالمی نیز دارد، اهمیت دارد و ممکن است بنا به دلایل مختلف، برخی به عنوان ورزشکار حرفه ای نتوانند نتیجه بگیرند، اما مسلما باید از لحاظ اخلاقی و رفتاری ارتقا پیدا کرده باشد.

وی ادامه داد: در این مجموعه می خواهیم به خواست خدا، یک کار بسیار خوب را به نمایش بگذاریم که به نوعی باعث دلگرمی خیرین و مردم عزیز بشود تا به نوعی باعث تکثیر این نوع مجموعه در دیگر نقاط میبد نیز باشیم.

مصطفی زارعی در انتها با تشکر ویژه از پشتیبانی های آیت الله اعرافی و حسین فلاح فرماندار میبد، و حمایت های بی دریغ خیرین محترمی چون حاج هدایت هدایتی و حاج مرتضی صفدری و موحدی، مدیریت آموزش پرورش، گفت: فوتبال یک ورزش جذاب است و به نوعی تبدیل به زبانی بین المللی در جهان شده و با همه وجود اعتقاد داریم که می توان به وسیله آن در جذب و تربیت نوجوانان و جوانان بسیار موفق بود.

سه تصویر از چند سال قبل

تصاویر این روزهای ورزشگاه

تصاویر بازدید خدادادعزیزی و مسئولین میبد از این مجموعه
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 4.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.