Skip to Content

گزارش تصویری؛


همزمان با ایام شهادت امام جعفر صادق(ع)، مراسم تشیع پیکر پاک طلبه شهید «شعبانعلی عبدالهی سروی» با حضور باشکوه مردم شهید پرور اردکان در روستای چاه افضل برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، همزمان با ایام شهادت امام جعفر صادق(ع)، مراسم باشکوه تشیع و تدفین پیکر پاک طلبه شهید «شعبانعلی عبدالهی سروی» با حضور مردم شهید پرور اردکان در روستای چاه افضل برگزار شد.

شهید «شعبانعلی عبداللهی سروی» در دوران دفاع مقدس به‌عنوان بسیجی به جبهه اعزام شد و در تاریخ بیست و سوم تیرماه ۱۳۶۱ با سمت تک‌تیرانداز در عملیات رمضان در منطقه شلمچه براثر اصابت ترکش به فیض شهادت نائل آمد.

پیکر مطهر این شهید دفاع مقدس پس از 37 سال در جریان تفحص اخیر شناسایی شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.