Skip to Content

گزارش تصویری؛


مردم ولایی و شهیدپرور شهرستان میبد در شب شهادت بی بی دو عالم حضرت زهرا (س) با پیکر پاک شهید گمنام در مصلای آیت الله اعرافی(ره) وداع کردند.

به گزارش میبدخبر، مردم ولایی و شهیدپرور شهرستان میبد در شب شهادت بی بی دو عالم حضرت زهرا (س) با پیکر پاک شهید گمنام در مصلای آیت الله اعرافی(ره) وداع کردند.

شهیدی که شاید هنوز هم مادری در گوشه ای از خاک ایران چشم به راه آمدنش آمد.

مردم میبد پیرامون شهید گمنامی که میهمان شهرشان شده گرد آمدند و با خواندن دعا و راز و نیاز به درگاه خدا با این شهید گمنام و دیگر شهدای این مرز و بوم پیمان بستند ادامه دهنده راهشان باشند.

مراسم تشییع و خاکسپاری شهید گمنام نیز چهارشنبه نهم بهمن ماه همزمان با سالروز شهادت فاطمه زهرا سلام(س) از مقابل سپاه قدیم به سمت خیابان امام، پارک فلسطین، میدان دوازده امام، میدان امام حسین(ع)، میدان جانباز و مصلی آیت الله اعرافی برگزار شده و در انتها در مصلای  آیت الله اعرافی(ره) به خاک سپرده می شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.