Skip to Content


واگذاری رسمی مرکز علمی‌کاربردی‌میبد به دانشگاه‌ میبد


تفاهم نامه واگذاری مرکز علمی کاربردی میبد به دانشگاه میبد روز شنبه ۶ مهر ۹۸ توسط مسئولین دو دانشگاه امضا شد.

به گزارش میبد خبر، بر اساس این تفاهم نامه که در راستای مصوبه هیئت امنای دو دانشگاه منعقد گردید مقرر شده ساختمان، تجهیزات و کارکنان مرکز علمی کاربردی میبد به دانشگاه میبد واگذار شود و در قبال آن دانشگاه‌ میبد دانشجویان موجود این دانشگاه را فارغ التحصیل نماید.

مرکز علمی کاربردی میبد دارای ۴ هزار و ۷۶۴ متر مربع ساختمان با کاربری آموزشی و ۲۴۷۲ متر ساختمان با کاربری کارگاهی بوده و در منتهی الیه شرقی دانشگاه‌میبد واقع شده است کارگاه سرامیک، کارگاه برق، کارگاه کامپیوتر با تجهیزات کامل از دیگر امکانات این مرکز است.

قرار است تعمیرات اساسی، محوطه سازی ساختمان علمی کاربردی انجام و پس از فارغ التحصیلی دانشجویان، مورد استفاده دانشجویان دانشگاه میبد قرار گیرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.