Skip to Content

درپی بی شرمی برخی مسئولان با بی توجهی به تذکرات بزرگان شهر؛

واکنش اعتراضی و قاطع امام جمعه موقت میبد درباره ادامه روند اقدامات آموزش و پرورش این شهرستان


بدنبال بی توجهی اداره آموزش و پرورش میبد در تذکرات همه جانبه مبنی بر توقف پخش فیلم سخیف و شرم آور 50 کیلو آلبالو در این شهرستان، حجت الاسلام حسنی امام جمعه موقت میبد واکنش قاطع و صریحی نشان داد.

امام جمعه موقت میبد در گفتگو با "میبدخبر" درباره پخش فیلم 50 کیلو آلبالو در میبد و ادامه بی توجهی مسئولین آموزش و پروش شهرستان به تذکرات آیت الله اعرافی و روحانیون و فعالین فرهنگی، بیان کرد: یکی از موضوعاتی که مسئولان باید مواظب باشند، بحث نفوذ فرهنگی است خصوصا کسانیکه دست اندرکار تعلیم و تربیت نونهالان و دانش آموزان هستند باید در این مساله جدی باشند و بدانند که مثل اینکه غذای مسموم نباید وارد جسم عزیزان ما بشود، افکار مسموم هم از طریق فیلمها یا فضای مجازی نباید وارد افکار نوجوانان و عزیزان ما بشود.

حجت الاسلام حسنی اعلام داشت: بابت فیلمی که اخیرا در میبد پخش شده چند نفر از افراد مورد وثوق بنده اطلاع داده اند که بعضی از قسمتهای آن ظاهرا دارای اشکالاتی هست که حتی خانواده ها وقتی آنرا دیده اند و برای ما نقل کردند، می گفتند این فیلم در مقابل فرزندان ما خیلی شرم آور بوده است.

وی افزود: جا داشت بعد از بعد از تذکر امام جمعه فرزانه و دانشمند ما این مساله حل بشود، خصوصا بعد از مصاحبه رییس آموزش و پرورش مبنی بر تعطیل شدن فیلم، این برنامه دیگر نباید ادامه پیدا می کرد.

امام جمعه موقت میبد ادامه داد: به هرحال به هر علتی که این جریان ادامه پیدا کرده است این کار اشتباهی بوده چراکه خانواده ها را نگران کرده است و آقایان بدانند که تنها داشتن مجوز ارشاد برای فیلم کفایت نمی کند.

حجت الاسلام حسنی در پایان اظهار داشت: خود آقایان باید قبل از پخش فیلم با محتوای آن آشنا باشند و حتی اگر دارای مجوز باشد اما از نظر اخلاقی تاثیر سوء و بدی دارد باید از پخش آن جلوگیری کنند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.