Skip to Content

شب گذشته اتفاق افتاد:

واژگونی یک دستگاه اتوبوس در جاده کمربندی میبد- اردکان + تصاویر


واژگوني يک دستگاه اتوبوس مسافربري تهران به سيرجان، در کمربندی میبد -اردکان در ساعت 3 و بيست دقيقه بامداد امروز، 28 مصدوم بر جاي گذاشت.

به گزارش میبد خبر، اتوبوس مسافربری مسیر تهران به سیرجان، ساعت ۳:۲۰ بامداد امروز 17تیرماه، بعلت خواب آلودگی راننده وسرعت غیرمجاز ازجاده خارج وبه پل کم ارتفاع جنب جاده سقوط میکند.

این حادثه در کمربندی غربی، لاین میبد- اردکان در حوالی روستای حسن آباد و در 60 کيلومتري شمال شهر يزد رخ داد.

رييس جمعيت هلال احمر اردکان گفت: 10 نفر از مصدومان به صورت سرپايي درمان شدند و بقيه به مراکز درماني ميبد و اردکان منتقل گرديدند.وي علت حادثه را خواب آلودگي و سرعت بالاي راننده و نهايتا انحراف از جاده و سقوط به پل اعلام کرد و به رانندگان اتوبوس هاي مسافربري توصيه کرد هنگام خستگي و خواب آلودگي از رانندگي پرهيز کنند.
 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


اورژانسی 115
تماسر با تلفن 115صورت میگیرد و مرکز مدیریت حوداث و فوریتهای شهرستان مورد تماس مسیول مدیریت کد های اعزامی و در خواست از ارگانهای امدادی دیگر میباشد واولین کد اورژانس در صحنه مسول صحنه و مدبریت ان تا اخرین مصدوم میباشد.هلال احمر وظیفه آزاد سازی و در صورت درخواست مسول صحنه اجازه انتقال مصدومین دارد ودرمان سرپایی توسط 115صورت میگیرد در این حادثه تماس با اورژانس میبد با اعزام 3کد امدادی 115از میبد ،2کد امدادی 115از اردکان ،1کد نجات از هلال احمر میبد و 1کد نجات از هلال احمر اردکان در خواست شده
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۴/۱۸ ۱۴:۵۲
ناشناس
در این حادثه مدیریت صحنه به دست بچه های پست جاده ای هلال احمر میبد واورژانس میبد بوده وفقط از هلال احمر اردکان درخواست کمک شده بوده .
+3 (3 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۴/۱۷ ۱۷:۰۷

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.