Skip to Content

فانی:

والدین هیچ نگرانی در مورد خصوصی سازی نداشته باشند/همه دستگاهها به آموزش و پرورش کمک کنند


وزیر آموزش و پرورش گفت: بنده تقاضا می کنم که همه دستگاهها به آموزش و پرورش کمک کنند تا بتوانیم باعث پیشرفت نظام آموزش کشور شویم.

به گزارش میبدخبر به نقل از دانا ،علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش  در خصوص نگرانی والدین دانش آموزان در بحث واگذاری مدارس به بخش دولتی اظهار داشت: من از والدین عزیز تقاضا می کنم که هیچ نگرانی در بحث خصوصی سازی نداشته باشند.وی در ادامه افزود: این طرح یک کار انقلابی و بزرگ است و ما قصد داریم تا با برنامه ریزی دقیق آن را اجرا کنیم تا مشکلی به وجود نیاید.وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: بنده تقاضا می کنم که همه دستگاهها به آموزش و پرورش کمک کنند تا بتوانیم باعث پیشرفت نظام آموزشی کشور شویم.به گزارش دانا،طرح خصوصی سازی مراکز آموزشی دولتی یا به عبارتی واگذاری مدرسه های دولتی به بخش خصوصی در آستانه آغاز سال تحصیلی جاری از سوی وزارت آموزش و پرورش مطرح شد،مسوولان وزارت آموزش و پرورش هدف اصلی از اجرای این طرح را صرفه جویی در هزینه های سنگین آموزشی، افزایش مشارکت در فعالیت های آموزشی- پرورشی و همچنین جبران کمبود نیرو به ویژه در منطقه های محروم عنوان می کنند.


انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یک فرهنگی
والدین بسیار نگران آینده فرزندانشان باشند! والدین مطلع باشند که جزئیات این طرح خصوصی سازی چیست. به علت بی تدبیری های زیاد امسال چند روز قبل از شروع مدارس آقایان متوجه شدند که خیلی نیروی ابتدایی کم دارند. یک تصمیم عجولانه گرفتند و حدود 8000 نفر را در کمتر از چند روز بدون هیچ گونه تشریفات خاص و گزینشی به عنوان معلم آزاد به کار گرفتند و سرکلاسهای درس فرستادند.کسانی که هیچ سابقه و تجربه ای از معلمی نداشتند!
حالا هم خوشحال هستند که نیروی ارزان به کار گرفتند.معلمان رسمی از حقوق و مزایای خود راضی نیستند حالا چه کسی حاضر است با حقوق 500 هزارتومان در ماه به عنوان معلم کار کند؟ بله کار می کند اما با چه کیفیتی؟ از قدیم گفته اند هرچه پول بدهی آش میخوری.
پس والدین خیلی نگران باشند چون آینده فرزندانشان در خطر است.
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۲/۲۳ ۱۵:۰۶