Skip to Content

ستادمردمی غدیر:


بنا به گززارش روابط عمومی ستاد مردمی غدیر شهرستان میبد واقعه غدیر خم با عنوان اشراق ولایت در روز عید سعید غدیر خم در شهرستان میبد بازسازی و بازخوانی خواهد شد.

این برنامه که طبق سنوات گذسته از حسینیه قاسم بن الحسن(میدان شهرداری) با برنامه حج ابراهیمی (حجه الوداع پیامبر (ص)) آغاز می شود، کاروان حاجیان خانه خدا به صورت نمادین به طرف حسینیه بزرگ فیروزآباد حرکت خواهد کرد و در آن مکان که صحنه برکه غدیر طراحی شده مراسم خطبه خوانی و بیعت توسط هنرمندان گروههای تعزیه میبد اجرا خواهد شد.

لازم به ذکر است برنامه همایش زورخانه های میبد از ساعت 9 الی 11 و مولودی خوانی در حسینیه بزرگ فیروزآباد و همچنین همایش سادات با حضور کلیه سادات شهرستان میبد در جلوی کاروان اشراق ولایت و پذیرایی از 20000 نفر از عاشقان ولایت در مهمانسرای ابوالفضلی فیروزآباد در ظهر روز غدیر و راه اندازی ایستگاههای صلواتی در مسیر حرکت کاروان از دیگر برنامه های ستاد مردمی غدیر شهرستان میبد میباشد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.