Skip to Content

با حضور وزیر صنعت،معدن وتجارت؛

واحد تولیدی یاس کیسه میبد به بهره برداری رسید+ تصاویر


همزمان با دهه مبارک فجر واحد تولیدی یاس کیسه میبد با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری رسید.

به گزارش میبد خبر، ظهر امروز واحد تولید نخ و گونی بافی میبد با حضور «شریعتمداری» وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران حوزه صنعت و معدن استان به بهره‌برداری رسید.

این طرح ظرفیت تولید سالیانه 4 هزار و 300 تن «نخ سی اف از پلی پروپیلن» و 4 هزار و 50 تن «کیسه پلی پروپیلن بافته شده لمینت شده» را دارد.

این طرح در زمینی به مساحت 14 هزار و 670 مترمربع و با زیربنای 4 هزار و 516 مترمربع در شهرک صنعتی جهان آباد شهرستان میبد ساخته شده است و برای راه اندازی آن 3 میلیون و 376 هزار یورو سرمایه گذاری ارزی و در مجموع 155 میلیارد و 784 میلیون ریال سرمایه گذاری انجام شده و زمینه اشتغال 57 نفر را به صورت مستقیم فراهم کرده است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.