Skip to Content

حجت الاسلام سبحانیان در افتتاح پایگاه دانشکده پرستاری:


به گزارش خبرنگار میبدخبر: دکتر سبحانی رئیس دانشکده پرستاری در ابتدا به حضار خیرمقدم عرض کرد و از اعضای بسیج دانشجویی تشکر نمود. حجت الاسلام سبحانیان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر در این مراسم گفت: تکمیل انقلاب اسلامی بر مبنای باورها و ارزش های دینی و مذهبی شکل گرفته و تداوم یافته است. وی افزود: انقلاب ما با شعار الله اکبر و لااله الا الله و نهضت ما حسینی است آغاز شد. انقلاب ما، از درون مساجد، تکایا، حوزه های علمیه در مرحله اول که خرداد 42 باشد و مرحله دوم که از 19 دی ماه 56 بوده است هر دو از حوزه علمیه قم شروع شده است. وی خاطرنشان ساخت: هیچ کس نمی تواند خودش را متولی انقلاب بداند. چرا که همه اقشار ملت در پیروزی و تداوم انقلاب سهیم بوده اند. دشمنان به این باور رسیده  اند که اگر پدیده ای بتواند خدای ناکرده این انقلاب را تضعیف و یا با شکست مواجه کند همانا تضعیف باورهای دینی مردم است. لذا از همه ابزارهایی که در اختیار دارند در رسیدن به این هدف استفاده می کنند. حجت الاسلام سبحانیان ادامه داد: آنها حتی از عوامل داخلی خود نیز برای رسیدن به این مقصود سود می جویند. دشمنان سعی دارند مردم ما را از نظر مذهبی و دینی و فرهنگی دچار استحاله کنند که در این صورت از انقلاب تنها پوسته ای بدون مغز باقی خواهد ماند. برای مبارزه با این پدیده شوم، باید از تمام ظرفیت های خودمان استفاده کنیم. وی اضافه نمود: مساجد، تکایا، حوزه های علمیه، دانشگاه ها و دانشجویان همه سرمایه های بسیار بزرگی است. در حقیقت سرمایه عظیمی به نام ملتی هوشمند که همه جا خود را نشان داده است در اختیار داریم که باید برای رسیدن به اهدافمان از آن استفاده کنیم. نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر تصریح کرد: دشمن سعی دارد روح مقاومت و سلحشوری را از ملت ما بگیرد. ای جوانان شما وارث بزرگ مردان و شیرزنانی هستید که طی سال های گذشته صلاحیت و شایستگی خود را به منصه ظهور رسانیدند. این استقلال امروز ما، به برکت آن جانفشانی ها و ایثارگری هاست. با همه وجود از استقلال کشورتان دفاع کنید و نگذارید که در این پیچ و خم مذاکرات خدای ناکرده استقلال میهنمان دچار خدشه شود. وی اظهار داشت: ما بعد از پیروزی انقلاب همواره با دست بالا صحبت کرده ایم. ما با انقلاب اسلامی واقعاً آمریکا را دچار تحقیر کردیم. در ادامه این مراسم سرهنگ زارع فرماند ناحیه مقاومت بسیج گفت: بسیج به فرموده رهبر معظم انقلاب یک چیزی است شبیه افسانه ها. اولین بسیج شهرستان ها در استان، در میبد با یک چادر تشکیل داده شد. اما این بسیج چنان تاثیرگذاری داشت که از شهرهای اطراف می آمدند زیر نظر بسیج. وی با ذکر خاطره ای به نقش مردمی بسیج اشاره کرد و گفت: بسیج در بطن مردم وجود دارد. دشمن باید احساس کند که همه مردم ایران بسیجی هستند. مهدی کریمی مسئول بسیج دانشکده پرستاری از عضویت 50 دانشجو در پایگاه امام جعفرصادق(ع) این دانشکده خبر داد و افزود: اهم کارهای این پایگاه برگزاری مراسم دعا در گلزار شهدای فیروزآباد، دیدار دانشجویان خواهر و برادر با خانواده های شهید محسنی فر و نامجو فر می توان اشاره کرد. وی اظهار امیدواری کرد: با افتتاح این پایگاه روحیه بسیجی در بین دانشجویان دانشکده پرستاری میبد ارتقا یابد. لازم به ذکر است در این مراسم سبحانیان نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد، سرهنگ زارع فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، سبحانی رئیس دانشکده پرستاری میبد، قاسمی بخشدار، دکتر یزدی رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان و ...حضور داشتند.  خبرنگار: سیدمحمد نبوی    

به گزارش خبرنگار میبدخبر: دکتر سبحانی رئیس دانشکده پرستاری در ابتدا به حضار خیرمقدم عرض کرد و از اعضای بسیج دانشجویی تشکر نمود.

DSC_0006

حجت الاسلام سبحانیان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر در این مراسم گفت: تکمیل انقلاب اسلامی بر مبنای باورها و ارزش های دینی و مذهبی شکل گرفته و تداوم یافته است.

وی افزود: انقلاب ما با شعار الله اکبر و لااله الا الله و نهضت ما حسینی است آغاز شد. انقلاب ما، از درون مساجد، تکایا، حوزه های علمیه در مرحله اول که خرداد 42 باشد و مرحله دوم که از 19 دی ماه 56 بوده است هر دو از حوزه علمیه قم شروع شده است.

وی خاطرنشان ساخت: هیچ کس نمی تواند خودش را متولی انقلاب بداند. چرا که همه اقشار ملت در پیروزی و تداوم انقلاب سهیم بوده اند. دشمنان به این باور رسیده  اند که اگر پدیده ای بتواند خدای ناکرده این انقلاب را تضعیف و یا با شکست مواجه کند همانا تضعیف باورهای دینی مردم است. لذا از همه ابزارهایی که در اختیار دارند در رسیدن به این هدف استفاده می کنند.

حجت الاسلام سبحانیان ادامه داد: آنها حتی از عوامل داخلی خود نیز برای رسیدن به این مقصود سود می جویند. دشمنان سعی دارند مردم ما را از نظر مذهبی و دینی و فرهنگی دچار استحاله کنند که در این صورت از انقلاب تنها پوسته ای بدون مغز باقی خواهد ماند. برای مبارزه با این پدیده شوم، باید از تمام ظرفیت های خودمان استفاده کنیم.

وی اضافه نمود: مساجد، تکایا، حوزه های علمیه، دانشگاه ها و دانشجویان همه سرمایه های بسیار بزرگی است. در حقیقت سرمایه عظیمی به نام ملتی هوشمند که همه جا خود را نشان داده است در اختیار داریم که باید برای رسیدن به اهدافمان از آن استفاده کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر تصریح کرد: دشمن سعی دارد روح مقاومت و سلحشوری را از ملت ما بگیرد. ای جوانان شما وارث بزرگ مردان و شیرزنانی هستید که طی سال های گذشته صلاحیت و شایستگی خود را به منصه ظهور رسانیدند. این استقلال امروز ما، به برکت آن جانفشانی ها و ایثارگری هاست. با همه وجود از استقلال کشورتان دفاع کنید و نگذارید که در این پیچ و خم مذاکرات خدای ناکرده استقلال میهنمان دچار خدشه شود.

وی اظهار داشت: ما بعد از پیروزی انقلاب همواره با دست بالا صحبت کرده ایم. ما با انقلاب اسلامی واقعاً آمریکا را دچار تحقیر کردیم.

DSC_0023

در ادامه این مراسم سرهنگ زارع فرماند ناحیه مقاومت بسیج گفت: بسیج به فرموده رهبر معظم انقلاب یک چیزی است شبیه افسانه ها. اولین بسیج شهرستان ها در استان، در میبد با یک چادر تشکیل داده شد. اما این بسیج چنان تاثیرگذاری داشت که از شهرهای اطراف می آمدند زیر نظر بسیج.

وی با ذکر خاطره ای به نقش مردمی بسیج اشاره کرد و گفت: بسیج در بطن مردم وجود دارد. دشمن باید احساس کند که همه مردم ایران بسیجی هستند.

DSC_0001

مهدی کریمی مسئول بسیج دانشکده پرستاری از عضویت 50 دانشجو در پایگاه امام جعفرصادق(ع) این دانشکده خبر داد و افزود: اهم کارهای این پایگاه برگزاری مراسم دعا در گلزار شهدای فیروزآباد، دیدار دانشجویان خواهر و برادر با خانواده های شهید محسنی فر و نامجو فر می توان اشاره کرد.

وی اظهار امیدواری کرد: با افتتاح این پایگاه روحیه بسیجی در بین دانشجویان دانشکده پرستاری میبد ارتقا یابد.

لازم به ذکر است در این مراسم سبحانیان نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد، سرهنگ زارع فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، سبحانی رئیس دانشکده پرستاری میبد، قاسمی بخشدار، دکتر یزدی رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان و ...حضور داشتند.

 خبرنگار: سیدمحمد نبوی

  DSC_0007 DSC_0009  DSC_0024 DSC_0030 DSC_0033 DSC_0034 DSC_0038 DSC_0046 DSC_0050 DSC_0052 DSC_0054رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.