Skip to Content


هیجدهمین ستاره علمی کشور بر بام میبد فرود آمد/ پیام تقدیر فرماندار میبد به مدیریت آموزش و پرورش


بنا به اعلام رسمی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان، شهرستان میبد رتبه اول استانی و کشوری کنکور سراسری 1393 را از آن خود کرده است.

در همین رابطه و با توجه به اعلام نتایج رسمی کنکور سراسری و کسب رتبه اول کشوری شهرستان میبد در زمینه  قبولی دانشگاه و نمره  تراز علمی، فرماندار میبد پیام تبریکی صادر نمود.

به گزارش میبد خبر به نقل از نارین نیوز متن پیام حسین فلاح به شرح زیر است :


(من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزوجل )

جناب آقای موحدی فر

مدیر محترم آموزش و پرورش شهرستان میبد

حمد و سپاس خدای را که عالم به معرفت او عارف است و به عنایت بی منتهای او واقف، خداوندی که بهشت و نعمت های  آن را همراه با پاداش عظیم برای آنان که در راه هدایت انسان گام می نهند وعده داد و توفیق آن فهیم ارزشمند را در ساحت فرهنگ مقرر نمود و و تلاشتان را در راستای تربیت فرزندان میهن اسلامی برای رسیدن به حیات طیبه آراسته ساخت.

رویداد کنکور علمی در کشور همه ساله شاهد درخشش جوانان میبدی بوده و خواهد بود کسب ۱۸ سال رتبه اول کنکور کشور نشان از استعدادهای ناب علمی در شهر خورشید، کهن شهر کویری ایران است.

اینجانب ضمن تقدیر از رهنمودها و مساعدتهای امام جمعه معزز حضرت آیت الله اعرافی و حمایتهای اداره کل آموزش و پرورش استان، از تلاش و کوشش جنابعالی، شورای معاونین، مدیران، معلمان، اولیاء و دانش آموزان نخبه میبدی که در جهت کسب رتبه اول در زمینه درصد قبولی در کنکور دانشگاه و نمره  تراز علمی که  تمامی همت خود را به کار گرفتید تقدیر و تشکر نمایم.

دانش آموزان دیروز و دانشجویان امروز افتخار آفرینی تان و تکیه زدن بر قلعه رفیع علم و دانش کشور به کامتان گوارا باد؛ همت بالایتان را می ستایم و برای شما فتح قله های رفیع علمی جهان را از خداوند منان مسئلت دارم که این نیز به یقین محقق خواهد شد. ان شا الله.

حسین فلاح  - فرماندار شهرستان میبد
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.0 stars out of 5.