Skip to Content

در يك روز به ياد ماندني وبر اساس نظر سنجي :

هيچ كس نخواست فرماندار و يا شهردار شود


كودكان و نونهالان جامعه از همين سنين بايد با جامعه خود آشنا شوند و اين در روند شكل گيري شخصيت افراد اجتماع موثر خواهد بود .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : به منظور آشنايي كودكان با ادارات ، فعاليتهاي اجتماعي  و همچنين آثار و ابنيه تاريخي ، نوگلان مهد كودك روياي پروانه ها اينبار به سالن فرمانداري آمدند .

در اين نشست به ياد ماندني فلاح فرماندار ميبد از اين حركت مسئولين مهد كودك تقدير نمود . وي با كودكان به گفت و شنود پرداخت .

در اين نشست كه مربيان مهد كودكها نيز حضور داشتند فلاح گفت : كودكان و  نونهالان  جامعه از همين سنين بايد با جامعه خود آشنا شوند و اين در روند شكل گيري شخصيت افراد اجتماع موثر خواهد بود .

در اين جلسه همچنين فرماندار ميبد در خصوص آرزوهاي كودكان براي شغل آينده سئوال نمود كه اغلب خواستار كار در حرفه هاي پزشكي ، معلمي بودند . جالب اينكه در پاسخ به سئوال فرمانداركه پرسيدند  چه كسي از جمع شما مي خواهد فرماندار و يا شهردار شود به اتفاق آراء هيچ كس موافق نبود .

حسين فلاح با اهداء هديه اي نونهالان مهد كودك روياي پروانه ها را بدرقه نمود . در ادامه اين نشست كودكان از برج كبوتر خوان ميبد نيز بازديد نمودند .  

 فلاح فرماندار ميبد از اين روز به عنوان روز به ياد ماندني ياد كردند . 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.