Skip to Content

تا پایان هفته؛

هوای استان به تدریج گرمتر می شود


کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد: با خروج توده پرفشار از شمال شرق کشور افزایش تدریجی دما تا آخر هفته جاری ادامه دارد.

به گزارش میبد خبر، کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد اظهار کرد: طی امروز و فردا با افزایش میزان ابر روبرو هستیم و احتمال رگبار و باران در استان بیشتر در مناطق نیمه جنوبی و ارتفاعات شیرکوه خواهیم داشت.

محمدرضا شیرغلامی افزود: از روز دوشنبه تا چهارشنبه پدیده خاص در استان وجود ندارد و آسمانی صاف و آفتابی داریم.

وی با بیان اینکه خروج توده پرفشار از شمال شرق کشور افزایش تدریجی دما را داشته است، گفت: این روند تا آخر هفته جاری ادامه دارد.

شیرغلامی در خصوص میزان بارندگی در استان، اذعان کرد: طی بارش های هفته گذشته بیشترین میزان بارش مربوط به آسیج بهاباد با 28 سانتیمتر بارندگی، سبزدشت بافق با 16 سانتیمتر و ده بالا با با 14 سانتیمتر بارش می باشد.

انتهای پیام/ه
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.