Skip to Content

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان یزد:


مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان یزد گفت: با تخصیص اعتبار در حوزه ورزش، صرف اعتبار به‌مراتب کمتری در حوزه درمان و نیز شادابی و نشاط جامعه موجب می‌شود که در این راستا باید در همگانی کردن فعالیت‌های ورزشی کوشید.

به گزارش میبدخبر، مسعود شریعتی روز سه‌شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان میبد با اشاره به اینکه ورزش همواره یکی از افتخارات جمهوری اسلامی ایران است، افزود: مجموعه افتخاراتی که در چهل سال گذشته نصیب جمهوری اسلامی‌شده، اشتیاق و امید و افتخار را برای مردم به ارمغان آورده است.

وی تصریح کرد: وجود ورزشکاران افتخارآفرین در استان یزد و شهرستان میبد نشان داده که با کمترین امکانات نیز می‌توان با بسیاری قهرمانان در عرصه ورزش دنیا رقابت نمود.

شریعتی با به اشاره به نهادینه کردن گفت: همگانی کردن ورزش به خاطر سلامتی که برای فرد ایجاد می‌کند مورد تأکید مقام معظم رهبری است وادارات و ارگان‌های مختلف نیز موظف به نهادینه کردن آن هستند.

وی در ادامه اظهار داشت: تصویب لایحه ۲۷ صدم درصد ارزش‌افزوده خون تازه‌ای در بدنه ورزش در راستای انجام پروژه‌ها به همت نمایندگان مجلس وارد کرد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان یزد خاطرنشان کرد: با تخصیص اعتبار در حوزه ورزش، صرف اعتبار به‌مراتب کمتری در حوزه درمان و نیز شادابی و نشاط جامعه موجب می‌شود که در این راستا باید در همگانی کردن فعالیت‌های ورزشی کوشید.

شریعتی در ادامه با ذکر این نکته که به ازای هر نفر یک متر باید تجهیز فضای ورزشی برای شهروندان صورت گیرد، به تکمیل ورزشگاه شهیدیه، احداث استخر سرپوشیده، سالن ورزشی مصلی اشاره نمود که نیازمند تأمین اعتبار است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.