Skip to Content

در نشست مسئولین دانشگاه آزاد میبد وآموزش و پرورش مطرح شد"

همکاری دانشگاه آزاد میبد و آموزش و پرورش در زمینه های علمی_پژوهشی


دانشگاه آزاد میبد و آموزش و پرورش این شهرستان، در راستای ارتقای سطح علمی، از امکانات و تجربیات یکدیگر استفاده میکنند.

به گزارش میبدخبر، در راستای امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد با وزارت آموزش وپرورش ، طی جلسه ای روسا، معاونین ، کارشناسان آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد میبد و آموزش و پرورش شهرستان و همچنین با حضور تعدادی از مدیران مدارس ، زمینه های همکاری و تبادل تجربیات آموزشی و پژوهشی بررسی شد.

استفاده از کارگاه ، آزمایشگاه  و پشتوانه علمی ،آموزشی و پژوهشی دانشگاه،  برگزاری دوره های کوتاه مدت و بلند مدت ، برگزاری همایش ها ، جشنواره ها و مسابقات  علمی ، پژوهشی و آزمایشگاهی ، توسعه و ارتقاء کیفیت سطح آموزش و ... از جمله محورهای مورد بحث در این جلسه بود. 
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.