Skip to Content

استادافغانی الاصل حوزه علمیه درمراسم تشییع شهیدمدافع حرم درمیبد:

همه ی شیعیان و آزادمردان و آزاداندیشان در دنیا فرزندان خمینی و مقام معظم رهبری هستند/ مردم ایران قدرشناسند، مخصوصا استان دارالعباده یزد و در رأس یزد، شهر شهید پرور و عالم پرور میبد


حجت الاسلام عبدالحسین فیاضی بیان داشت: مردم ایران زمین بدانید اگر همه ی دنیا به شما پشت بکنند همه ی دوستان جاهل و نادان عرب به شما پشت بکنند شیعیان افغانستان که از پاک ترین و مخلص ترین شیعیان در جهان هستند تا آخرین لحظه و تا آخرین قطره از خون خود از نظام مقدس اسلامی و جمهوری اسلامی که محور تشیع و قرآن در جهان است، حمایت کرده و هرگز سپاه قدس را تنها نخواهند گذاشت.

به گزارش "میبدخبر"، حجت الاسلام فیاضی استاد افغانی الاصل حوزه علمیه میبد در مراسم تشییع شهید مدافع حرم در این شهرستان، در سخنرانی حماسی و ولایی خود  با تشکر از مردم  میبد بخاطر شرکت باشکوه در تشییع پیکر شهید لشکر فاطمیون با اشاره به نجابت و عظمت بی نظیرایران اسلامی بیان داشت: فاطمیون بیش از 6000 تا 10000 نیروی رزمی فداکار در سوریه دارند. در راه دین مقدس اسلام و برای عظمت مکتب سرخ تشیع از جان خود گذشته اند. اما متاسفانه کوتاهی کرده اند و از فاطمیون نگفته اند.

وی با بیان مظلومیت لشکر فاطمیون، خطاب به حضار گفت: فاطمیون زمانی که گفتند ما فاطمیون هستیم، یعنی همانطور که دختر رسول خدا قبرش مخفی است و قدرش هم مجهول است؛ بگذار ما هم به شهادت برسیم و کسی مارا نشناسد. اما ما می گوییم: مردم ایران قدرشناسند، مخصوصا استان دارالعباده یزد و در رأس یزد، شهر شهید پرور و عالم پرور میبد.

 امشب دیدیم و ما دیگر احساس نمی کنیم که ما تنها و غریبیم. امشب مردم نجیب و شریف این دیار نشان دادند که شهدا در نزد این مردم عزیزند. شهید از هر کشور و منطقه و شهری  میخواهد باشد. شهیدی که در راه قرآن و اسلام و در راه ولایت جان خویش را داده باشد برای مردم عزیز است.

وی خطاب به مردم ایران بیان داشت: مردم ایران زمین، الان زمانی است که دشمنان قسم خورده از سقیفه تا به کربلا دوباره آمده اند که قضیه ی سال 61 هجری را در سراسر عالم، مخصوصا در مناطق شیعه نشین و مسلمان نشین تکرار کنند. اینها کور خوانده اند و بدانند همه ی شیعیان و آزادمردان و آزاد اندیشان در دنیا فرزندان خمینی هستند. اینها فرزندان مقام معظم رهبری هستند و در راه ولایت و امامت و در راه نظام مقدس اسلامی که شمه ای از انقلاب کربلاست، حاضرند جان بدهند و قربانی بشوند. مردم ایران زمین بدانید اگر همه ی دنیا به شما پشت بکنند همه ی دوستان جاهل و نادان عرب به شما پشت بکنند شیعیان افغانستان که از پاک ترین و مخلص ترین شیعیان در جهان هستند و این را هم در جنگ تحمیلی نشان دادند و هم امروز در برابر دژخیمان ظالم و ستم پیشه ای که لکه ی ننگی برای اسلام است نشان دادند؛ تا آخرین لحظه و تا آخرین قطره از خون خود از نظام مقدس اسلامی و جمهوری اسلامی که محور تشیع و قرآن در جهان است، حمایت کرده و هرگز سپاه قدس را تنها نخواهند گذاشت.

وی با سنگر مهم و اول خواندن سوریه ادامه داد: بر هر مسلمان چه ایرانی و افغانی و هندی و پاکستانی و عراقی، لازم و واجب است که از این سنگر اسلامی دفاع بکند و ما هم دفاع می کنیم.

حجت الاسلام فیاضی با اشاره ای به روایتی از امیرالمؤمنین(ع) گفت: آنچه در روایات بررسی کرده ام، این فاطمیون همان لشکر نشکنی است که امیرالمومنین خبر دادند که در آخر الزمان لشکر نشکن و پولادین از مشرق زمین برای شکستن ظلم ظالمان و استکبار جهانی به پا خواهند خواست و ان شا الله نظام مقدس اسلامی را تحت رهنمود های مقام معظم رهبری و با نظارت سپاه قدس، این را به نظام جهانی حکومت امام زمان(عج) متصل خواهد کرد.

وی در پایان ضمن فرستادن درود و سلامی دوباره بر روح شهدا و امام شهدا، از تمامی عزیزانی که در مراسم شرکت کرده اند، به خصوص امام جمعه موقت شهرستان میبد حجت الاسلام و المسلمین حسنی و برادران سردار فتوحی و سرهنگ امیر فلاح تشکر و قدردانی نمود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.