Skip to Content

فرماندار میبد عنوان کرد؛


حسین فلاح گفت: آموزش‌وپرورش و حوزه‌های علمیه دانش آموزان و طلاب پا به کار را برای خدمت‌رسانی به بیماران در بیمارستان با نیروهای سپاه و بسیج همراه کنند.

به گزارش میبد خبر، حسین فلاح تصریح کرد: شبکه بهداشت باید بیش‌ازپیش در این ایام عید بر آموزش نکات بهداشتی از طریق صداوسیما و فضاهای مجازی بپردازد و بااطلاع رسانی، مردم را با اصول مواجه با این ویروس در نانوایی‌ها، میوه‌فروشی‌ها، گل‌فروشی‌ها، پمپ‌بنزین‌ها و تمامی اماکن عمومی آشنا سازد.

فلاح از آموزش‌وپرورش و حوزه‌های علمیه خواست: دانش آموزان و طلاب پا به کار را برای خدمت‌رسانی به بیماران در بیمارستان با نیروهای سپاه و بسیج همراه کنند.

فرماندارمیبد حمایت از خانواده‌های کم‌بضاعت را یکی از دغدغه‌های آیت‌الله اعرافی، خواند و گفت: اداره بهزیستی و کمیته امداد و سایر ارگانها باید سبدهای حمایتی را تهیه و بین نیازمندان توزیع کنند.

حسین فلاح همچنین با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی کادر پزشکی بیمارستان در خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی گفت: توجه به رعایت اصول بهداشت فردی و قدردانی از زحمات مدافعان سلامت مردم، انگیزه آن‌ها را برای ادامه کار در بیمارستان تقویت می‌کند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.