همزمان با روز جهانی پارالمپیک انجام شد؛

همایش پیاده روی جامعه جانبازان و معلولان شهرستان میبد+ تصاویر


همزمان با روز جهانی پارالمپیک، همایش پیاده روی جانبازان و معلولان شهرستان میبد در پارک بهاران برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، به منظور گرامیداشت روز جهانی پارالمپیک با همکاری بنیاد شهید، جامعه معلولین، بهزیستی و اداره ورزش‌و‌جوانان همایش پیاده روی جانبازان و معلولان شهرستان میبد در پارک بهاران برگزار شد.

محمد رضا زارع بیدکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد در حاشیه این مراسم اظهار داشت: این مراسم با هدف ایجاد انگیزه شور و نشاط در بین معلولان و ایجاد فرصت برابر با دیگر افراد در زمینه بروز استعداد ها برگزار شد.

وی افزود: به منظور ایجاد نشاط و شادابی در معلولان، به ویژه دانش آموزان معلول در جامعه باید شرایط لازم فراهم شود تا این عزیزان با اعتماد به نفس بالا بتوانند در سطوح مختلف اجتماعی حضور یابند.

 رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد خاطرنشان کرد: توجه بیشتر به نیازهای ورزشی دانش آموزان استثنایی و ساماندهی، توسعه و تقویت تربیت بدنی معلولان از دیگر اهداف برگزاری این همایش بود.

وی در پایان بیان داشت: متاسفانه در سطح شهرستان زمینه های خوبی برای معلولین مهیا نیست و امیدواریم با کمک و همیاری مسئولین امر بتوانیم شرایط بهتری برای آنها ایجاد کنیم.

ورزشکاران جانباز و معلول بعد از پیمودن مسیر همایش در پارک بهاران با حضور بر گلزار شهدای گمنام نسبت به مقام شامخ این شهدا ادای احترام کردند. در ادامه نیز مسابقه دارت در بین شرکت کنندگان برگزار شد.

در پایان این مراسم به قید قرعه به شرکت کنندگان در مراسم هدایایی اهداشد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.