Skip to Content

همزمان با روز جهانی پارالمپیک انجام شد؛


همزمان با روز جهانی پارالمپیک، همایش پیاده روی جانبازان و معلولان شهرستان میبد در پارک بهاران برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، به منظور گرامیداشت روز جهانی پارالمپیک با همکاری بنیاد شهید، جامعه معلولین، بهزیستی و اداره ورزش‌و‌جوانان همایش پیاده روی جانبازان و معلولان شهرستان میبد در پارک بهاران برگزار شد.

محمد رضا زارع بیدکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد در حاشیه این مراسم اظهار داشت: این مراسم با هدف ایجاد انگیزه شور و نشاط در بین معلولان و ایجاد فرصت برابر با دیگر افراد در زمینه بروز استعداد ها برگزار شد.

وی افزود: به منظور ایجاد نشاط و شادابی در معلولان، به ویژه دانش آموزان معلول در جامعه باید شرایط لازم فراهم شود تا این عزیزان با اعتماد به نفس بالا بتوانند در سطوح مختلف اجتماعی حضور یابند.

 رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد خاطرنشان کرد: توجه بیشتر به نیازهای ورزشی دانش آموزان استثنایی و ساماندهی، توسعه و تقویت تربیت بدنی معلولان از دیگر اهداف برگزاری این همایش بود.

وی در پایان بیان داشت: متاسفانه در سطح شهرستان زمینه های خوبی برای معلولین مهیا نیست و امیدواریم با کمک و همیاری مسئولین امر بتوانیم شرایط بهتری برای آنها ایجاد کنیم.

ورزشکاران جانباز و معلول بعد از پیمودن مسیر همایش در پارک بهاران با حضور بر گلزار شهدای گمنام نسبت به مقام شامخ این شهدا ادای احترام کردند. در ادامه نیز مسابقه دارت در بین شرکت کنندگان برگزار شد.

در پایان این مراسم به قید قرعه به شرکت کنندگان در مراسم هدایایی اهداشد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.