Skip to Content

صبح امروز صورت گرفت؛


همزمان با میلاد پیامبر رحمت حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) همایش پیاده ‎روی خانوادگی بازنشستگان نیروهای مسلح شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، صبح امروز همایش پیاده روی خانوادگی پیشکسوتان نیروهای مسلح از پارک بهاران تا مصلی آیت الله اعرافی(ره) میبد برگزار شد.

حسین فلاح فرماندار میبد در این مراسم ورزش را در سلامتی و ارتقای وضعیت سلامت جامعه اثرگذار عنوان کرد و بیان داشت: توجه به ورزش یکی از ضروریات زندگی است.

وی با اشاره به اینکه توجه به ورزش و فرهنگسازی آن در جامعه موجب تقویت روحیه نشاط و شادابی در جامعه می شود گفت:ورزش همگانی و قهرمانی موجب تحرک و پویایی تمام بخش های جامعه می شود.

فلاح با اشاره به اینکه شرایط زندگی مردم تغییر کرده، اظهار داشت: برگزاری ورزش‌های همگانی می‌تواند از ابتلا به بیماری‌های غیرواگیر جلوگیری کرد که از جمله مهم‌ترین آنها پیاده‌روی می‌تواند از بروز سکته‌های قلبی در افراد جلوگیری کند.

فرماندار میبد با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این همایش گفت: برگزاری این همایش ها نقش مهمی در فرهنگ سازی ورزش در خانواده ها ایفا می کند.

در پایان این همایش به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزى اهدا شد.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.