Skip to Contentهمایش معرفی رشته های دانشگاهی ازسوی جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان میبدی برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، این مراسم با همکاری دبیرستان استعدادهای درخشان شهید رحیمی فر در دانشکده علوم قرآنی شهرستان میبد برگزار شد.

معرفی سمن در دست تاسیس فارابی در زمینه مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته دانشگاهی از سوی نخبه دارای رتبه تک رقمی کشوری علیرضا رضایی از برنامه های این مراسم بود. همچنین سید جواد امامی با موضوع مکمل های تحصیلی و دکتر فاضل فروزان با موضوع انتخاب رشته بر اساس مولفه های شخصیتی به سخنرانی پراختند.

در این مراسم از دو نخبه دانشگاهی و کار آفرینی دکتر حمیدرضا بابایی عضو هیئت علمی دانشگاه میبد و فعال عرصه مدیریت صنعتی و مهندس مرتضی دشتی کارآفرین در زمینه ماشین سازی صنعتی تقدیر شد.

در پایان حدود ده کارگاه معرفی رشته های تخصصی در کلاس های دانشکده علوم قرآنی برگزار شد تا دانش آموختگان موفق رشته های مطرح با کنکوری ها به صورت رودر رو گفتگوکنند.

 

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.