Skip to Content


همایش قرآن کتاب انقلاب در بیت آیت الله اعرافی


در این همایش ۱۶ موسسه و خانه قرآنی شهری وروستایی، مربیان قرآن، حفاظ ، قاریان، گروه تواشیح مجمع البیان، موسسه قرآنی حضرت معصومه حضور داشتند ...

همایش قرآن کتاب انقلاب بعد از ظهر جمعه با حضور مسئولین شهرستان و آیت الله اعرافی برگزار و از موسسه های قرآنی تقدیر وتشکر گردید.

به گزارش "میبدخبر" به نقل از برج نیوز، در این همایش ۱۶ موسسه و خانه قرآنی شهری وروستایی، مربیان قرآن، حفاظ ، قاریان، گروه تواشیح مجمع البیان، موسسه قرآنی حضرت معصومه حضور داشتند که حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی مسئول تبلیغات اسلامی ضمن گزارش از عملکرد خانه های قرآنی از پیشکسوت قرآنی خانم فاطمه حاج رشیدی از ملایان قدیم و خانم فاطمه مقنیان مربی دوره های تخصصی قرآن و تربیت معلم و مربی تفسیر خانم نصرت دبستانی تقدیر وتشکر کردند.

خبرنگار : عبدالرضا زارعی

watermarked-DSCF6118 watermarked-DSCF6101 watermarked-DSCF6105 watermarked-DSCF6108 watermarked-DSCF6111
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.