Skip to Content

با حضور پیشکسوتان ایثار و شهادت

همایش فصلی «گلگشت» در میبد برگزار شد+ تصاویر


همایش “گلگشت” با هدف تکریم بازنشستگان سپاه میبد و خانواده های آنان در دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر همایش فصلی "گلگشت" با هدف تکریم بازنشستگان سپاه میبد و خانواده های آنان باحضور مسئولین و مسئول کانون بازنشستگان سپاه استان یزد در دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار شد.

فرماندار میبد با اشاره به حضور پیشکسوتان در هشت سال دفاع مقدس به عنوان رزمنده و ایثارگر و در بعد از جنگ به عنوان یادگاران و همرزمان شهداء گفت: شما پیشکسوتان ایثار و شهادت ذخیره های نظام و انقلاب هستید.

سخنرانی مسئول کانون بازنشستگان سپاه استان وحجت الاسلام زارعی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه میبد و پخش سرود و کلیپ از دیگر برنامه های این همایش بود.

این همایش بصورت فصلی جهت تکریم پیشکسوتان پاسدار برگزار می شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.