Skip to Content


همایش غدیر شناسی در میبد+ تصاویر


کارگاه غدیرشناسی در میبد افتتاح شد.

به گزارش میبدخبر، آیت الله شاه آبادی در این مراسم که با حضور حجت الاسلام حسنی، طلاب و بسیجیان در سالن آمفی تئاتر فرمانداری میبد برگزار شد، گفت: به برکت انقلاب اسلامی در مورد مباحث مرتبط با واقعه غدیر و ولایت امیرالمومنین(ع) کارهای زیادی صورت گرفته است اما هنوز باید در این محور بیشتر تلاش کنیم.

وی بیان داشت: ما در موضوعات مرتبط با واقعه غدیر‌خم با برگزاری جشن ها و مراسم های بسیار خوب و با شور و احساس این محور را زنده نگه داشتیم اما این موضوع کافی نیست و ما در تقویت توان دفاع علمی و استدلالی کارهای خوبی صورت نداده ایم و این دوره ها به منظور پر کردن این خلاء شکل گرفته است.

آیت الله شاه آبادی ادامه داد: دشمن بعد از ۴ دهه و شکست در محورهای مختلف، امروزه توان خود را معطوف به شبهه افکنی در بین مردم و مخصوصاً جوانان کرده است و متولیان جامعه در این مسائل، در حداقل ها نیز کوتاهی کرده اند.

وی با اشاره به موسسه غدیر شناسی و فعالیت های گسترده آن در بیش از ۳۱ شهر کشور گفت: در دو و نیم سال گذشته  که بالغ بر ۵۰۰ سفر برای تشکیل این کارگاه ها رفته ام، بیش از ۱۲۰۰۰ نفر شرکت کرده اند که ۱۵۰۰ نفر از آنها از اهل سنت بوده اند.

رئیس مؤسسه غدیرشناسی با اشاره به ضربه هایی که دشمنان از ولایت پذیری در جامعه ما می خورند، ابراز داشت: جوانان ما بر عکس زمان طاغوت که در اصل دین بیشتر به شبهات می خوردند و مارکسیسم آنها را تهدید می کرد، امروزه بیشتر در فروع و شقوق دین مانند ولایت و ولایت پذیری به شبهه می خورند و دشمنان بیشتر از این راه ضربه می زنند.

آیت الله شاه آبادی در انتها با بیان موضوع اهمیت شرکت در این دوره ها، گفت: امروزه با بالغ بر ۴۰ هزار سایت وهابیت بر ضد شیعه فعالیت مستمر دارند ولی ۲۰۰۰ سایت از شیعه دفاع می کنند که تعدادی از آنها نیز برای شیعه انگلیسی می باشد.

لازم به ذکر است دوره کارگاه های غدیر شناسی با اجرای موسسه غدیرشناسی تهران قرار است در ۲۴ جلسه ۱۵۰ دقیقه ای و در بازه زمانی حدود ۶ ماهه در مکان شبستان حضرت زهرا(س) در مصلی آیت الله اعرافی برگزار شود.

علاقمندان به شرکت در این دوره تخصصی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در این دوره ها با شماره ۰۹۹۰۱۳۶۹۵۷۱ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.