Skip to Content


همایش عمومی آموزش "دیابت" در میبد برگزار می شود


بمناسبت روز جهانی غذا، همایش آموزشی دیابت یکم آبانماه با شرکت عموم مردم در سالن بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد برگزار خواهد شد.

به گزارش "میبدخبر"، این همایش به همت واحدهای مرکزبهداشت و بیمارستان میبد در روز شنبه یکم آبانماه از ساعت 8 الی 11 صبح در سالن آمفی تئاتر بیمارستان میبد برگزار خواهد شد و متخصصین تغذیه و غدد پیرامون راههای پیشگیری و کنترل بیماری دیابت به سخنرانی خواهند پرداخت.

قابل ذکر است همراه با این همایش، تست رایگان قند خون نیز انجام خواهد شد و شهروندان می توانند بصورت ناشتا(بدون مصرف غذا) جهت غربالگری دیابت، حضور یابند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.