Skip to Content

مسئول همایش شیرخوارگان حسینی در میبد:


مسئول برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی در میبد گفت: همایش جهانی شیرخوارگان حسینی همزمان با سراسر کشور و برخی کشورهای جهان در نقاط مختلف این شهرستان برگزار می‎‌شود.

به گزارش میبد خبر، محمد جلال دهقانی در خصوص برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در میبد بیان داشت: همایش جهانی شیرخوارگان حسینی در شهرستان میبد روز جمعه ۲۳ شهریور مصادف با چهارم محرم ۱۴۴۰ از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح در محل مصلای آیت‌الله اعرافی میبد برگزار می‌شود.

وی افزود: این مراسم در شهرستان میبد ویژه بانوان بوده و برای اجرای آن بیش از پنج‌هزار دست لباس ویژه نوزادان تهیه شده است و بانوان محترم می توانند برای دریافت لباس به پایگاه‌های مقاومت بسیج خواهران و یا فروشگاه عقیق واقع در خیابان سلمان فارسی مراجعه کنند.

دهقانی خاطرنشان کرد همایش جهانی شیرخوارگان حسینی در میبد، علاوه بر مصلا در بیش از ۲۰ مکان مذهبی این شهرستان برگزار می‌شود.

گفتنی است آئین شیرخوارگان حسینی هرساله در نخستین جمعه ماه محرم، با هدف رساندن پیام عظیم و بزرگ امام حسین(ع) به جهانیان، آشنایی آنان با نهضت عاشورا، تجلیل از مقام والای حضرت علی‌اصغر (ع)  و تجدید پیمان با اهل بیت عصمت و طهارت(ع) بدر بیش از پنج‌هزار نقطه کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

نارین خبر
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.