Skip to Content


همایش خیران مدرسه ساز در میبد


بیست ویکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در شهرستان میبد با حضور فرماندار و جمعی ازخیرین این شهرستان برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، مدیرآموزش و پرورش میبد گفت: بیست ویکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در شهرستان میبد با حضور فرماندار و جمعی ازخیرین این شهرستان برگزار شد.

 محسن موحدی فر  اشاره کرد: خوشحالم و افتخارمی کنم درشهری خدمت می کنم که بیش از 90درصد مدارس شهرستان میبد خیرساز هست و خیرین میبد درهمه زمینه ها چه سخت افزاری و چه نرم افزاری آموزش و پرورش را یاری کردند.

وی  افزود:طبق برنامه ازسال 93،تا 1404 برنامه ریزی شده است هرسال 10 آموزشگاه را درشهرستان میبد احداث کنیم تا درآینده مدارس شهرستان میبد به شیفت بندی تبدیل نشود.

موحدی فرد با اشاره به  اینکه دراین چهارسال خوشبختانه بیش از 40 مدرسه را یا تمام کردیم یا دردست احداث است و 60 آموزشگاه هم دراولویت برنامه های آموزش و پرورش است تا درآینده ساخته شود.

وی اظهار داشت :بیش از 150خیر مدرسه ساز درشهرستان میبد وجود دارد که 40 نفر از این خیرین که آموزشگاه شان دردست احداث است دراین مراسم شرکت دارند.

مدیرآموزش و پرورش میبد با بیان اینکه درخشش پیاپی دانش آموزان میبد درکنکورسراسری،تحویل صدها پزشک،مهندس و متخصص دررشته های مختلف به جامعه ثمره تلاش خیرین نیک اندیش است افزود:خیرین مدرسه ساز نه بعنوان خیران مدرسه ساز بلکه معماران محبت و دلگرمی برای دانش آموزان هستند.

درپایان این جشنواره دانش آموزان دخترانه نمونه گلمحمدی با انداختن حلقه گل به گردن خیرین مدرسه ساز از آنها تجلیل کردند.

انتهای پیام/

صدا و سیما
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.