Skip to Content


همایش جهانی شیرخوارگان حسینی در مصلی آیت الله اعرافی به روایت تصویر


همزمان با سراسر کشور همایش شیرخوارگان حسینی در نقاط مختلف شهرستان میبد هم برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"،، یکی از این مکان ها مصلی بزرگ حضرت آیت الله اعرافی (ره) بود که صدها مادر با عشق و شور حسینی ، فرندان شیرخواره خودشان را به ملبس کردن و بستن پیشانی بندهای یا علی اصغر (ع) به نمادی از طفل شیرخواره اباعبدالله الحسین (ع) درآورده بودند.

این همایش که از ساعت 9 صبح آغاز شد ، حجت الاسلام شیخ مرتضی دهقانی مادران را به تربیت درست فرزندان خود توصیه کرد و گفت : این طفلان شیرخوار که خداوند به شما عنایت کرده است امانتی بزرگ است که باید با عاطفه و محبت و شیوه درست اسلامی آنها را تربیت کنید .
حجت اسلام دهقانی افزود : همه این شیرخوارگانی که امروز در آغوش شما مادران معصومانه قرار گرفته اند سربازان ظهور حضرت ولی عصر (عج) و آینده سازان کشورند و باید در تربیت اسلامی آنها بکوشید.
شور و شعور و هیجان مادران در این همایش قابل توصیف نبود و هرکدام برای قرارگرفتن فرزندانشان در مسیر اهل بیت از ذکر و دعا و اشک دست بر نمی داشتند.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.