Skip to Content

پایگاه مقاومت شهید جواهری شبکه بهداشت میبد برگزار کرد:

همایش ترویج فرهنگ عفاف و حجاب برای پرسنل مراکز بهداشتی


همایش "ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و نقش آن در تحقق اداره اسلامی" با حضور سرپرست و پرسنل ستادی و مراکز بهداشتی شبکه بهداشت و درمان میبد توسط پایگاه مقاومت شهید جواهری در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"، در این همایش که سرپرست شبکه بهداشت و درمان میبد و پرسنل ستادی و مراکز بهداشتی میبد حضور داشتند، معصومی مربی عقیدتی سیاسی شهرستان با بیان راههای نفوذ فرهنگی غرب برای تسلط بر جامعه اسلامی، اظهار داشت: دشمن در صدد است با کمک عناصر بومی و غیربومی و رواج راههای ارتباط آسان با دنیای بی شرم و حیای غرب، با هر راهی که برایش ممکن است جوانان ما را به انحراف بکشاند.
وی افزود: عادی سازی بدحجابی، بی احترامی و بی توجهی به فریضه امر به معروف و نهی از منکر از جمله مقاصد دشمن است که باید در مقابل آن هوشیار باشیم.
ناگفته نماند در پایان با طرح سوالاتی با موضوع حجاب و عفاف، به برگزیدگان این مسابقه جوایزی اهدا شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.