Skip to Content


همایش تجلیل از پیشکسوتان بسیجی حوزه 3 روح الله میبد+ تصاویر


همایش میقات السابقون و تجلیل از پیشکسوتان بسیجی حوزه 3 روح الله میبد با حضور مسئولان بسیج و بسیجیان این شهرستان در سالن سینمار نگار شهیدیه برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، سرهنگ امیر فلاح فرمانده سپاه ناحیه میبد در این همایش با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت اظهار داشت: این پیروزی‌ها آسان به دست نمی‌آید و برای آن خون‌های فراوانی ریخته شده است.

وی افزود: داعش آمده بود تا اسرائیلی را در کنار مرزهای ایران اسلامی تشکیل دهد. 

سرهنگ فلاح با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری ایمان، تقوا، پرهیزگاری، استکبار ستیزی و ولایتمداری را از ویژگی‌های شاخص بسیجیان عنوان کرد و گفت: سیاست‌های آمریکا در تمامی دولت‌ها بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و همواره ثابت و در راستای ریشه کنی انقلاب بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه میبد با بیان اینکه بسیجیان حافظان اصل انقلاب و دستاوردهای آن هستند خاطرنشان کرد: امروزه بسیجیان باید در راه حفظ انقلاب همواره گوش به فرمان ولایت باشند.

در این همایش از 80 فرمانده و پیشکسوت بسیجی حوزه و پایگاههای مقاومت بسیج حوزه 3 روح الله تجلیل شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.