Skip to Content

صبح امروز برگزار شد

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی گرامیداشت شهدای شهرستان میبد از نگاه دوربین


همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی گرامیداشت شهدای میبد از امامزاده سید صدرالدین قنبر (ع) تا امامزاده میر شمس الحق(ع) برگزار شد.

به گزارش ميبد خبر،  همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی بزرگداشت شهدا از امامزاده سید صدرالدین قنبر (ع) تا امامزاده میر شمس الحق(ع) با استقبال خوب خانواده های میبدی و مسئولین برگزار شد.

محمدرضا زارع بیدکی رئیس اداره ورزش و جوانان میبد در این همایش بیان داشت: این همایش به مناسبت گرامیداشت شهدای شهرستان میبد و با هدف توسعه ورزش همگانی، افزایش مشارکت مردم در ورزش و ایجاد روحیه شادابی و نشاط در مردم برگزار شد. 

وی افزود: بهترین نوع ورزش، ورزشی است که آحاد مردم بتوانند براحتی آن را انجام دهند و پیاده روی یکی از این ورزش هاست که تمام مردم می توانند آن را انجام دهند و با انجام این ورزش بسیاری از بیماریها مانند دیابت، فشار خون و چربی خون پیشگیری و یا کنترل می شوند.
در پایان همایش و به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان در این پیاده روی جوائزی اهداء شد.
انتهای پیام/اد
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.