Skip to Contentهمایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر صبح امروز جمعه با حضور پرشور مردم شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در میبد به مناسبت دهه فجر با حضور مسئولین شهر و ورزش دوستان از پارک فلسطین تا مصلی آیت الله اعرافی(ره) برگزارشد.

حسین فلاح فرماندار میبد برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی را گامی مثبت در راستای نشاط اجتماعی برشمرد و افزود: این مراسم فرصت مغتنمی برای شناساندن پتانسیل های مثبت شهرستان و روحیه جمعی مردم پر تلاش این شهرستان است.

وی ورزش را در سلامتی و ارتقای وضعیت سلامت جامعه اثرگذار عنوان کرد و بیان داشت: توجه به ورزش یکی از ضروریات زندگی است.

فلاح با تقدیر از دست اندرکاران برگزار این همایش گفت: هیات ورزش های همگانی با برگزاری این همایش ها نقش مهمی در فرهنگ سازی ورزش در خانواده ها ایفا می کند.

فرماندار با اشاره به رونق ورزش های همگانی در محلات بیان داشت: این امر مسئولیت مدیران را در افزایش امکانات ورزشی بیشتر می کند.

فلاح در پایان با تاکید بر اینکه توجه به ورزش و فرهنگسازی آن در جامعه موجب تقویت روحیه نشاط و شادابی در جامعه می شود، گفت: ورزش همگانی و قهرمانی موجب تحرک و پویایی تمام بخش های جامعه می شود.

اجرای ورزش پهلوانی و زورخانه ای و سرود توسط باستانی کاران دلاوران بفروئیه و گروه سرود ولایت آستان امامزاده میر شمس الحق(ع) از دیگر برنامه های این همایش بود.

در پایان این همایش به تعدادی از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 3.3333333333333335 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.